Kilo aldım ama herkes zayıfladın diyor.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve solodemon tarafından 28 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. solodemon

solodemon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Balıkesir
    Body e başlayalı 3.5 ay oldu gözle görülür bi fark görmedim ama arkadaşlarım bana zayıfladıgımı söylüyor.tam tersi 4 kilo aldım ama hala zayıfsın diyolar.omuzlarım geniş trapez agırlıklı calısıyorum ama yine bi ilerleme yok.bu hep böylemi olucak hep zayıfsın tepkisinimi alıcam ? ben kilo almak için body yapıyorum herkesin bana zayıflıyosun demesi emeklerimin bosuna gittigini çağrışırıyor ve bu gerçekten çok kötü bişey. a32 a32a32a32a32a32a32a32a32a32a32a32a32a32a32a32a32a32a32a32a32a32a32a32

2. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    insanlari ne kadar umursuyorsun ?

2157 bunu beğendi.
  3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    daha 3.5 ay olmuş bunun ilk ayı zaten vg sporunda hareketleri nizami yapmayı öğrenmektir ha birde bu sporu yapıyorsanız insanları özellikle vg sporu hakkında hiçbir bilgisi olmayanları önemsememeniz gerektiğini kabul edeceksiniz çünkü eğer insanların her sözünü kafanıza takarsanız stresli biri olursunuz vg sporunun en büyük düşmanlarından biride stresdir onun için iyi beslen,iyi antreman yap,iyi uyu insanları boşver zamanla amacına ulaşırsın

Son düzenleme: 28 Nisan 2013
    2157 bunu beğendi.
  4. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    1 ay önce ayı gibisin az ye derlerdi definisyona girdim 3-4 kg verdim çok cılız olmuşsun diyolar şimdi de aynı kişiler, hayvan gibi kalıplı olmakla cılız olmak arasında 3 kg fark var bunlara göre :D Yani diyeceğim kimseyi ipleme aynaya bak.

2157 bunu beğendi.
  5. solodemon

solodemon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Balıkesir
    Harbiden.Sağolun abiler valla moral depoladım şimdi.Allah razı olsun.

6. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    Moralinii yüksek tutmalısın. Bizim türk milletinin anlayışına göre ne kadar az göbegin varsa okadar zayifsindir.... Türkiyede kilo almışsın demeleri için göbrk şart....

2157 ve DEXONİA bunu beğendi.
  7. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    İçin rahat değilse belli aralıklarla vücut kütle analizi yaptır böylece sıkıntı ve stres etmezsin kendine.İnsanlar gördüğünü söylüyor seni sürekli takip etmiyorlar akıllarında nasıl kaldığın o gün ne giydiğin vs. vs. bir sürü faktör etkili ayna sana yalan söylemez ama ben mesela günde en az heralde 20 defa poz falan verdiğim için ayna karşısında günlük takibimi yapıyorum :)

8. solodemon

solodemon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Balıkesir
    Abiler bide karın antrenmanını abattıgımı üşünüyorum.Millet bana göbek yapmışsın diyo.illa kasıntı gibimi gezicem ben baklava dedik bildiginiz göbk şeklinde.

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    Sıkmamış halim yukardaki linkte.
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    buda migdemi sıktıgım zamanki halim.

bi çözüm yolu varmı bunun için napıcam mide çalısmayımı kesicem ?

Abiler bide kambur duruyorum salondaki bi abi sırtın kuvvetlidir fazla hacim vardır o yuzden olabilir dedi bende sırt kaslarını artık calısırmıyorum programımda.ama sadece sırt kanat fln hepsi var.Sizce napıyım? sırtı grimi ekliyim yoksa eklemesemde olurmu ?

9. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Göbek gibi durmuyor karın kasların hacim kazandıkça öndeki yağları itiyor thums:
    Tek çözüm yolu dahada define olmak . Yağ yakımı
    Kambur duruş gözükmesi omuzların genişse ondan olabilir,kendini sürekli dik durmaya alıştır yürürken otururken bir süre sonra vücudun adapte olacaktır.
    Duruş şekli kişiden kişiye göre değişir.

10. solodemon

solodemon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Balıkesir
    Ama ben karın kaslarına hacim yapmak için çalışmıyoum hep define.Bi program var tavsiye ederim onun sayesinde bu hale geldim ama artık şikayetçi olmaya basladım.Hiç bi şekilde agırlık felanda yok sadece kendi vücut agırlıgımla çalışıyorum.

Evet omuzlarım geniş belim ince.Peki neden ben kambur duruyorumki iskelet yapısındanmı yoksa benden kaynaklanan bir sounmu ona göre bilgi alıp oktora örünücem çünkü çok rahatsız olmaya başladım.Bide kürek kemiklerim dışarda duruyo normal bi insana göre.

Sayfayı Paylaş