Kilo alamayanlar için kilo aldırıcı karışım.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve antititan tarafından 6 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. antititan

antititan Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Bal , süt , fıstık ezmesi , muz , cicibebe , bıldırcın yumurtası , kuru üzüm. Mikserden geçiriyoruz

Cicibebe gereksizse çıkartılabilir fazlaca yağ içerdiğinden dolayı.

Fakat konu zaten kilo almak olduğu için bol kalorili bir karışım ve yatmadan 1 1.5 saat önce içmek uygundur. Ben denedim gerçekten lezzetli.

2. completely

completely Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    bunların oranları belli mi hepsinden ne kadar koydun..

3. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Yatmadan önce aşırı kalori demek kilo almak demek ama yağ olarak demek. Böyle şeyleri idman öncesi ve sonrası yapın. Yani vücuda insulinin en çok lazım olduğu zaman. Böylece büyüme hormonu tavan yapar + maksimum enerjiyle çalışırsınız + idman sonrası protein emilimi için yüksek insulin protein emiliminin kapısını açar.

bravehearts ve cacala bunu beğendi.
  4. antititan

antititan Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    idmandan sonra zaten whey protein alınmıyor mu ? yani birde bnlarla bazı şeyleri gereksiz vücuttan atılmasına sebep olmaz mı ? çünkü karışımda çok yararlı çok vitaminli şeyler var vücudu uyku boyunca besleyecek tarzda. ayrıca normalden biraz daha uzun kardiyoyla o açık kapanaz mı ? ne düşünüyorsunz ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:26 ----------

yarım muz , bir ymek kaşığı bal. avuç büyüklüğünde fıstık ezmesi. 2 bıldırcın yumurtası , 4 adet cicibebe ( 4 adet bisküvi ) , 500 ml süt koyabilirsin eğer içebilirsen ama fazla gelir ise azaltabilirsin. lezzetli bir karşım oluyor. fıstık ezmesi ve muz karışımı gibi bir tat oluyor hoş gerçekten ben kullanıyorum

5. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Whey protein insulin salgılatmaz. Çok çok minimum düzeylerde. Yanında karbonhidrat olmazsa protein emilimi azalır bu kanıtlanmış birşey bence karbonhidratsız protein hiçbir işe yaramaz. Tabi definasyonda ve yağ yakım kürü yapan profesyoneller için durum ayrı. Onlar tamamen uç noktada diyetler uyguluyorlar.

Vücuttan niye gereksiz besinler atılsın ki nerden bu yorumu çıkardın :)

Vitamin zaten sağlam bir beslenme düzeninde alınır. Pirinçler yulaflar makarnalar etler tavuklar yumurtalar proteinler. Vitamin patlaması zaten yaşar vücudun. Vitaminle kalorinin de alakası yok.

Ben insulinden ve kalori arttırmaktan bahsediyorum sen cardioyu arttırırım diyorsun :D:D Zaten kilo almaya çalışmaya çalışıyorsunuz. Bir de cardio diyorsunuz. Birçok şeyin farkında değilsiniz.

6. antititan

antititan Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    hayır , yani aldığımız o bol kaloriyide ısınmak için yaptığımız 10 dk lık kardiyoyu artırarak yakabilrmiyiz diyorum yanlış cevap oldu sanırım biraz. peki protein tozuna muz katsak yada herhangi birşey sizin önereceğiniz daha mı iyi olur ? yani idmandan sonra sırf whey yerine yanına bir karbonhidrat da koymaktan bahsediyorsunuz. karbonhidrat tozu elbet alternatiftir fakat daha ucuz bir alternatif ne olabilir sizce o zaman ? ayrıca bu karışımı uykudan önce deilde sizce en zamanında ne zaman tüketileebilir ? cevabınızı bekliyorum teşekkürler.

7. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    sımdı karısım zaten yatmadan once alınarak cok buyk bır yanıs yapılıyor yaglanmak ıcın kesın cozum

ama asıl sorun yumurtanın cıg olarak kullanılması cunku salmonella rıskı var

8. antititan

antititan Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bıldırcın yumurtası genel olarak zaten çiğ yeniliyor. bir risk olduğunu söylemiyorlar bıldırcın yumurtası için. solunum hastalığı olanlar içinde kullanıldığını biliyorum.

9. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    bu salmonella tehlıkesını onlemıyor ama yumrta cıg oldugu ve tuylu bır hayvandan geldıgı surece aynı rıskı tasır

asla cıg yenmemesı gerekır

bılımsel bır daynak varsa paylasın bızde ogrenelım

Sayfayı Paylaş