Kilo Alamamak ..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve AlpCkr tarafından 25 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. AlpCkr

AlpCkr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba dostlar bir sorum olucaktı sizlere
    Ben düzenli sabah öğle ikindi aksam aralarda da ara öğünler yiyiyorum ama hergünde 1 defa wc gidip çıkarma durumum oluyor bu yediklerimi atmış olmam anlamına mı geliyor ? kilo almam da beni zorlaştırır mı bu durumum engeller mi ?

Şimdiden teşekkürler yardımlar için...

2. brhmcr

brhmcr Guest

Yemek uzerine kusmak gibi bir sorununuz varsa direk doktor ile gorusun, buyuk ihtimal mide rahatsizliginiz mevcut.

Evet, direk yemek sonrasi cikarmak bu besinlerden faydalanamamaniza neden olur.

3. AlpCkr

AlpCkr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Teşekkürler ..
    Ama kusma gibi bi durmum yok ve direk yemek sonrasıda cıkarmıyorum ya gün sonunda yada gün başında oluyor sadece günde 1 kere anlamıyorum çok mu yiyorum metabolzma mı kaldırmıo direk atma hissi geliyor ..

Nasıl vücutta tutucam ona da bi fikir verir misiniz ? kiloya ihtiyacım varda suan baslangıc programında olmak üzere sporada gidiyorum

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Ne yiyorsunuz günlük acaba ? İsterseniz bir günlük tuttun. Gün içinde ne yediğinize dair. Kusmak pek normal bir şey değildir. Hele ki her gün. Doktora gitmenizde yarar var.

Aksi takdir de eğer kusmayacağım diye kendinizi tutmaya çalışırsanız bu sizi daha da kötü etkiler.

5. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl
    zaten kusması yok :)

Günlük 3 öğün ve ara öğün yemekleri yiyorsun ve 24 saate 1 defa atma ihtiyacı duyuyorsun?

6. AlpCkr

AlpCkr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Aynen kusma değil onun tam tersi olanı söylettirmeyin :D

4 ana öğün var 1i kahvaltı olmak üzere ve bunların arasında ara öğünlerim var fınık,kuru üzüm elma muz gibi...

Aynen 24saat 1 kere atıyorum yiyorm yiyorm boşa gidiyor gibime geliyor :/

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:11 ----------

Sabah: 10:00 = Eti lifalif,leblebi,fındık,kuru üzüm,süt 1 kase yapıp yiyorum
    Yanında 2 dilim tam buğday ekmeği ,lor peyniri
    peynir,5 zeytin,1 cay bardağı açık çay

Ara öğün 11:00 = 1 avuc leblebi,fındık,kuru üzüm,1elma veya muz

Öğlen 12:30 = Makarna veya pilav , 100gr yarım yağlı yoğurt ve 1 kibrit
    kutusu kaşar peyniri..

Ara öğün 13:30 =1 avuc leblebi,fındık,kuru üzüm,1elma veya muz

Öğlen II 15:00 = 1 tabak Makarna veya pilav , 100gr yarım yağlı yoğurt ve 1 kibrit kutusu kaşar peyniri..

Ara öğün 16:00 = 1 avuc leblebi,fındık,kuru üzüm,1elma veya muz

İkindi 17:30 = 1 tabak Makarna veya pilav , 100gr yarım yağlı yoğurt ve 1 kibritkutusu kaşar peyniri.....

Saat 18:00 Antreman vakti ......

Akşam Anteman sonrası hemen 1 muz,1 200gr vişne suyu

Eve gidince 19:30 = 1tabak Makarna veya pilav , 100gr yarım yağlı yoğurt ve 1 kibrit kutusu kaşar peyniri ve 100 gr haşlanmış tavuk..

Ara öğün 20:30 = Ara öğün : Elma,Muz

Akşam 21:00 = Biraz pilav veya makarna yogurt,kaşar peyniri

22:20 = Elma,muz

Yatarken 00:00 = 1bardak süt ve içine 2 cay kaşığı süt tozu, 1 avuç ceviz,lor peyniri ....

7. AlpCkr

AlpCkr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Yardım=)(:)

8. brhmcr

brhmcr Guest

Ya adam gibi tuvalete cikiyorum desene bunda utanacak ne var.

Valla ben emin degilim o sekilde bir beslenmen oldugundan, sabah yumurta eklenmeli yogurt azaltilmali, et, balik, tavuk ogunlere eklenmeli.

Bu arada gunde 2-3 kere tuvalete cikiyorum ama sikintim yok. Bu spora basladigimda 56 kiloydum., o zamanda o kadar tuvalete cikardim.

Tuvalete cikmak sindirim sisteminin iyi olduguna gosterge, bunda sikinti yok.

9. AlpCkr

AlpCkr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Valla kilo aldırsın diye aynen o şekilde uyguluyorum .. fikirlerini dikkate alıcam

Tuvalete cıkmam yediklerimi atmamdan dolayı kilo almamda sıkıntı yaratırmı diyordum ama demek ki ilgisi yokmuş sağolasın biraz olsun rahatladım vlla :)

Sayfayı Paylaş