Kilo alamama problemi tavsiyelerinizi bekliyorum..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve YusufŞanalan tarafından 29 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. YusufŞanalan

YusufŞanalan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ben 8 yıldır basketbol oynuyorum ve evde dumbell mekik barfiks ile uğraşıyordum 5 ay önce vg başlamıştım sağlık problemlerim yüzünden bırakmıştım 1.5 ay önce bb ye başladım başlangıç kilom 59 şuanki kilom 60 kilo alt yapım vardı zaten şişmeye başlıyorum ama kilo alamıyorum ve bu canımı cok sıkıyordu 2 hafta önce 4.5 kilo hardline progainer sipariş ettim 2 haftadır düzenli idman günleri idmandan 30 dakika önce ve idmandan sonra 1 doz alıyorum sadece idman günleri 1 hafta 3 gün alıyordum haftada 2. programım 4 gün olduğu için bi haftadırda 4 gün alıyorum 500ml süt ile sabah 11 gibi okula gitmeden kahvaltı yapıyorum okuldan gelince yemek yiyip karbonhidrat tozu içip idmana gidiyorum çıkınca içiyorum eve gelip 1 saat sonra yemek yiyorum uyku düzenim yok düzenli bi beslenme programımda yok uyku düzenim ama hiç yok bazen sabah 5 6 gibi yatıp 11 de uyanıyorum bazen 2 3 gibi yatıyorum çok değişiyor ve nasıl kilo alacağım hakkında fikrim yok pilav makarna çok fazla yiyorum yumurtayı hergün tüketiyorum ama miğdem bulandığı için 1 tane en fazla yiyorum ama bir türlü kilo alamıyorum 1.5 ayda aldıgım kilo 500 gr heralde oda kas kütlesi olarak geldi diye düşünüyorum çünkü 59.75 dim şuan bugün tardıldığımda 60.35 geldim sebebini bilmiyorum kafayı yemek üzereyim 15 yaşındayım boy 1.82 kilo bugün itibariyle 60.35 yardımcı olursanız sevinirim kafa_kafa_

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-lay-p-kilo-t8696.html

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş