Kilo alıyım derken göbek yapmaktan korkuyorum..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve OduncuSirin tarafından 16 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. OduncuSirin

OduncuSirin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    boy 1.75 kilo 66.5 ile başladım ve yaklaşık 3 haftada 2*3 kilo aldım.. makarna pilav yumurta tavuk çikolata yemeye başladım.. çayı şekersiz içip alkolü bıraktım..Devam ediyimi yoksa normal beslenmeye geçiyimi ?

2. tute

tute Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    alkolü bırak acayip göbek yapar. şekeri de azaltman iyi olmuş. onun dışında göbek illaki olur biraz ama erir. ben de 60 kiloda başladım 70 kilodayım. göbeğim büyüdü ama beklediğim kadar değil. eskiden neyse yarısı kadar arttı.

3. OduncuSirin

OduncuSirin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Ne yapmam gerek şimdi ? devam ediyimi yoksa azaltıyımı yiceklerimi .. Herkes kilo alamamaktan yakınırken benim hemen almam beni şüphelendirdi açıkcası.

4. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Kompleks Karbonhidrati yani makarna pirinç bulgur yulaf vs alımını dengelemedikten sonra göbekten kaçışın yok . Tavsiyem kilo-boy endeksine göre gerekli olan kompleks karbonhidrat alımını araştırman. Çikolata ve diger tatlılar ise basit karbonhidratlar sınıfına giriyor ve bunlardan kesinlikle uzak durmalısın .

5. OduncuSirin

OduncuSirin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    çikolataya elveda o zaman... 1.75 kilo kaç kilo olmalıdır ki ? :/ nerden ögrenebilirim

6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    beslenmeni stormblast in yazdigi gibi düzenleyip kalori aliminida eger kilo almak istiyorsan ayda 1,5-2 kilo olucak sekilde ayarla bu sekilde en minimum yaglanmayi ve maximum kas kazanimini saglarsin tabiiki antremanlarini düzenli yaparsan.

7. ebuk

ebuk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Ankara
    Karın kaslarını da iyi çalıştır, antrenmanda tüm hareketleri yapıp mekikten kaçarsan göbek olur, tıpkı bende olduğu gibi :)

8. OduncuSirin

OduncuSirin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    mekikleri antremandan geldikten sonra evde çalışıyorum.. Anladım telefonumu alınca zaten fotograf çekip kendimi daha iyi takip edebilcegimi düşünüyorum :D yorumlarınız için teşekkür ederim.. 2 haftada kol 29.5 ten 31 e çıktı .. sevindim açıkcası :D

Sayfayı Paylaş