Kilo Alımım Durdu.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Hercai tarafından 6 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Hercai

Hercai Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,

1 aydır vg ile ugrasıyorum acıkcası 1 ay benım ıcın cok iyi gecti cunku sonucları cok guzel oldu daha dogrusu ılk 2.5 hafta hardline gainer ile 2.5 haftada 3.5 kilo aldım fakat 1 ayda toplam 16 gun gıttım ve son 4 gundur gıtmıyorum.3.haftadan itibaren kilo alımım tamamiyle durdu 1 gram fazlasını goremedım beslenmemde hıc bı degısıklık yok dedıgım gıbı 4gundur gıtmıyorum salona.yaza kadar buyuk hedeflerım vardı ozellıkle ılk 2.5 haftadan sonra ama suan buyuk endıse ıcındeyım bana yararı olucak veya bu konuyla ılgılı goruslerınızı bıldırırsenız sevınırım.sımdıden tesekkurler.bu arada vg ye kılo alımı ıcın basladım.

2. katina77

katina77 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    benimde durdu kilo alımım 59 da kaldık daha yukarı cıkamıozz xD

3. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Kalori alımınızı artırın. Karb alımınızı artırın. Yapamıyorsanız Gaineri takviye amaçlı kullanın, porsiyonları artırın bu kadar basit.

4. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    ilk 2 ayda 8 kilo aldım daha alamadım napcaz :)

5. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    İyi ya işte dursun biz verelim diye uğraşıyoruz :D Keşke bende dursa kilo alımı da sizde artsa :))) Kilo almaktan daha kolay birşey yok hayatta ye iç yat budur :D

6. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    metebolzma farklı :)

7. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Doğru beslendiğinizden eminseniz metabolizma ne olursa olsun kilo almak çok zor bişey değildir. Yapacağınız tek şey 1 gün bile antreman aksatmadan doğru beslenmek.

8. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Ben sana veririm dostum dert etme ya bende fazlasıyla var kardeş payı yaparız. :D

9. ImmortaL_

ImmortaL_ Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci/müzisyen
    Kilo alamıyorum demişsin ama ne tarz bir vücudun olmasını istediğini söylememişsin :) 2 kişi düşün 70 kilo olsun bu adamlar. Birtanesinin kas kütlesi daha fazla estetik gözüküyor, diğerinin ise yağları fazla sarkmalar olmuş adamda. İkiside 70 kilo ama gördüğün gibi vücutları nekadar farklı. Kas olarak kilo almak istiyorsan vücut geliştirmeye devam et,protein ağırlıklı,kasları beslemeye yönelik ve sağlıklı bir diyet uygula. Hemen olmayacaktır sonuçları tabiki ama zaman içerisinde istediğin kiloya ve görünüme kavuşursun. Diyorsan ki kasla estetik vücutla işim yok benim kilo olsun yeter, diğer üyelerin espriyle karışık söyledikleri gibi ye,iç,yat :)

10. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Immortal doğru söylüyor.90 kiloden 75 kiloya inen biriyim ve vucudumda hala yağlar var 5 kilo daha versem yine yağlı kalıcak yani anlıyacağın ben bu kiloları yağ olarak aldım sana hiç önermem yiyip içip yatmayı yağ olarak alırsın sonra zayıf haline dönmek için cok cabarlarsın kas olarak kilo almak istiyorsan immortalın dediği gibi protein almalısın vucuda yararlı şeyler tüketmelisin meyve sebze havaysal gıda baklagiller vucuda katkısı olan herşey kas olarak kilo almana yardımcı olucaktır benden sana tavsiye bu vucudunu iyi değerlendir direk olarak gidip fitness yapıcaksın yani benim gibi 25 dakika koşu bantı 25 dakika bisiklet yapıp enerjinin çoğu tükenmiyecek benim öyle oluyor mesela koşu bantı ve bisiklet olmasa belki cok daha ağır kilolara yüklenebilieceğim :)

11. Hercai

Hercai Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    estetik ve vucutla ilgim olmasaydı zaten vgye degıl bır dıyetısyene gıderdım ama genel olarak dogru konusmussun yorumun ıcın sagol.sonucta vgye devam ettıgım surece vucudumda ne kadar bı yag oranı olusabılır kı. kılo almalıyım evet %6 lık bı yag oranı dusunuldugunde suan nasıl kılo alırsam alıyım farketmez. herkez cok basıt bı olay gıbı konusuyo ama zaten yıyemedıgımız ıcın kılo alamıyoruz porsıyon arttırabılsek buraya yazma amacımız ne zorlayabıldıgımız kadar zorluyoruz mıdemızı.

12. ImmortaL_

ImmortaL_ Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci/müzisyen
    Yağ oranın gerçekten çok az, bunu avantaj olarak kullanabilirsin. Çok söylediğim gibi türkiyede supplement almak maddi yönden oldukça zor, ama sana kas kütleni arttırmak ve kilo aldırmak adına iddaalı bir supplement kürü önerebilirim. Sabah aç karnına whey protein,antremandan sonra bir mass ürünü (nutrition optimum serious mass iyidir,tek bir porsiyonunda 50gr protein var ve 1250 kalori içeriyor !!! ) ve yatmadan önce casein. Bu kürü genellikle hacim yaparken yağlanmak istemeyenler kullanıyor. Senin ''%6 lık bı yag oranı dusunuldugunde suan nasıl kılo alırsam alıyım farketmez'' sözünden yola çıkarak sana tavsiyem, sadece optimumun serious mass ürününü kullanmandır. Kaslarını 50gr proteinle beslemesinin yanında (normal whey proteinin 30gr'lık 1 porsiyonunda 24gr protein vardır) sana her porsiyon için ekstradan 1250 kalori verecektir. İhtiyacın doğrultusunda öğünler arasında birden fazla porsiyon tüketebilirsin. :)

13. Hercai

Hercai Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    yorumun ıcın tesekkur ederim suan zaten hocamında onerısıyle hardlıne pro gainer ve hardline k.g.t. kullanıyorum 1 ay 1 hafta oldu baslayalı 4 kılo aldım. şu son gunlerde ıstahım acayıp arttı yanı bu konuyu actıktan sonra.. 2 yumurta beyazını zor yıyen ben 4 taneyle doymuyorum artık kı yanında peynır olsun zeytın olsun bı suru sey yıyorum yanı yavas yavas duzene gırdı beslenmem bunları yedıkten 1 saat sonrada acayip bi sekilde acıkıyorum yaza kadar devam edıcem hedefımı belırledım ve sımdılık hedefımı gecıcem gıbı gorunuyor.tekrar yorumun ıcın sagol.

14. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    zamanla olur. sabırlı ol. yag ve su olarak alınan kilolardan bahsetmiyoruz burada. kas anlamında kazanımlarından bahsediyoruz. oda zamanla ve sabırla olur. bunların yanında duzenli bir beslenmede cok onemlidir. iyi çalışmalar saygilarımla ...

15. mrgrowth

mrgrowth Yeni Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    akademisyen
    beslenmemde hiçbir değşiklik yok demişsin.işte bu yüzden kilo alamıyorsun.kaloriyi bir anda artırmadan düzenli bir şekilde yavaş yavaş atıyorum haftada 200 kalori artırma şeklinde aldığın besini artırmalısın.biranda çok artırırsan yağlanma olur dikkat et.ama hep aynı şeklide beslenme.

16. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    aslında buyume olayıo tam anlamıyla sabır işi. salonda bazı arkadaslar var buyuk goruneyimde nasıl gorunurssem diyen :D enteresandır hatları fazla belli deildir ama kıyafetin altından buyuk gorunurler ama kıyafet cıksa inan dersinki bu şişman adamda nereden cıktıu :D burada onemli olan hatları belirkin ve KAs anlamında ilerleme kaydetmiş bir vucut ortaya koymak. buda dediğim gibi sabır işidir.belki biz o adamlar kadar iri gorunmeyiz ama o kıyafet cıktıgında sürprizide bambaska olur. iyi çalışmalar saygılarımla.

17. Hercai

Hercai Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    guzel yazmıssın dostum ama benım vucudumla ılgılı bı sorunum yok dedıgın gıbı kıyafetle bısey bellı olmuyor ama cıplak vucuttan gayet memnunum ama benım sorunum kılo almaktı yanlıs anlamıssın sanırım vucudum kotu demedım sagol yorumun ıcın

Sayfayı Paylaş