Kilo alımı için supplement kombinasyonu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bybadman tarafından 16 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. bybadman

bybadman Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    DJ
    Arkadaşlar 7 ay düzenli bb in ardından yaklasık 3,5 ay ara verdim. Kilo almakta zorlanan biriydim 7 ay da yaklasık 9 kilo aldım(supplement sayesinde) ama bu 3,5 aylık sürede nerdeyse çoğunu verdim diyebilirim. Spora tekrardan başlıyacağım. Maksimum hacim ve kilo artışı için Başlangıçta Multipower Creatine Power (500 gr.) ve hala karar veremediğim bi weight gainer kombinesi düşünüyorum fikirleriniz nelerdir ?

2. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    protein tozu almayacaksan öneri olarak gaspari real mass ya da bsn true massi tavsiye edebilirim ..

3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Paranızı gıdaya yatırın(tavuki,prniç,kırızı et,balık,bulgur)..bunlar yeterince var diyorsanz ek olarak suplementleri almayı düşünün oda beli bir süre gıda ile belenip bir verim alamazsanız kullanın suplementleri.

4. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Normal beslenmen yetersiz ise kompleks gainerları öneririm . İso mass extreme gainer , BSN true mass , CytoSport Monster mass gibi

5. mebeyce

mebeyce Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    An ordinary student
    Yer:
    Bartın
    7Ay gibi bir süre bu sporu yapmışsın zaten bu yüzden sorunu cevapsız bırakıp supplementsiz kilo al demiyeceğim. Ectomorph vücut yapısına sahip biri olarak kilo almanın ne kadar zor olduğunu biliyorum. Bir de iştah sorununuz varsa gerçekten çok can sıkıcı olabiliyor.
    CytoSport Monster ve BSN True Mass ürünlerini öneriyorum . Yağsız kilo alımında gayet başarılı iki ürün.

6. brhmcr

brhmcr Guest

O zaman soyle soyleyeyim, ectomorphum ancak 59 kilodan 85 kiloya bir tane supplement kullanmadan ciktim. Ectomorflar supplement kullanmalidir diye bir kaide yoktur. Ayrica bir gainerin yagsiz kilo aldirma ozelligi nasil olabilir? Gunluk ihtiyacimdan fazla kalori aliyorsam yaglanirim olur biter, konun gainerin yapisi ile bir alakasi ne yazik ki yok.

7. bybadman

bybadman Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    DJ
    Verdiğiniz cevaplar için teşekkürler. BSN True-Mass'ı kullandım 12 gün gibi bi sürede bitirdim 1,5 kg yakın kilo artışı sağlamıştı ve tadını hiç beğenmemiştim. Beslenmem zayıf ama gün içinde karbonhidrat alımı benim için kolay fakat protein alımım çok zayıf.

8. brhmcr

brhmcr Guest

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş