Kilo 93 boy 198

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Core tarafından 28 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Core

Core Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaslar beslenmem sizce yeterli mi? Beslenme konusuna elimden geldigince dikkat etmeye calisiyorum ama yeterli mi az mi beslendigim hakkinda en ufak bir fikrim yok yardim ederseniz cok mutlu olurum.

Olculerim: (soguk)
    Boy:1.98
    Kilo:93
    Kol:36.5
    Omuz:130
    Gogus:109
    Bel:89

Kahvalti:
    -4 Yumurta
    -Peynir
    -Bal
    -2 Dilim ekmek
    -Muz

Oglen: (spordan once)
    -200gr Tavuk
    -Yogurt

Spordan sonra protein shake

Aksam:
    -aksamlari hic belli olmuyor. 8-9 kofte, 2-3 balik, salata, bonfile gibi degisiyor.

2. Ultimate34

Ultimate34 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yeter kardeş daha ne yicen beya :D antremanlardada sıkı çalış iyi olur. Ara öğünlerede fındık fıstık ekle

3. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Toplamda yediklerini saymaya çalış. Ortlama gün sonunda kaç gram protein, karb, yağ alıyorsun? Sonra bunları toplayıp günde ortalama kaç kalori yediğini hesapla. Kilo kaybediyorsan veya hızlı kilo alıyorsan ne kadar yediğini böyle gözlemleyebilirsin.

4. serhat151

serhat151 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kocaeli-Darıca
    hey maşallah 198 boy ve 93 kilo olsam bodye gitmezdim :D

Ara ögün tüketmelisin :) bir de sabah,öglen,akşam yemek yedigin saatleri yazarsan ara ögünleri ne zaman yiyecegine dair bilgi verebilirim :)

5. Core

Core Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    18
    Haftada 5 gun antrenman yapiyorum zaten, anca kesiyor :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:58 ----------

Niye bodye gitmezdim dediniz ki cozemedim :D ben bodye sadece vucut icin degil hayatim bir yola girsin diye de gidiyorum. Yemek saatlerine gelirsek:
    Cumartesi-Pazar-Pazartesi 12de kalkiyorum hemen yemegimi bitirip 3:30da spora gidiyorum ve spordan sonra ogle yemegimi yiyorum. Oteki gunler kahvaltimi 8de yapiyorum. 1 gibi ogle yemegimi yiyip 3:30da spora gidiyorum. Aksam yemegi 7-8 gibi oluyor. Aralarda bol bol sut iciyorum.

6. serhat151

serhat151 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Kocaeli-Darıca
    198 boy 93 kilosun zaten alıp gitmişsin başını gitsen de olur senin için gitmesen de diye düşündügüm için öyle dedim :D ben de senin gibiyim hayatım yola girsin diye gitmeye başladım olumlu tepkiler almaya başlayınca daha da hırslanıyorum :) c.tesi-pazar-p.tesi günleri 12de kalkıyorsun ya kahvaltını et 2 saat sonra ara ögün atıştır (ben elma,salatalık,domates tüketiyorum ne tüketecegin sana kalmış :) akşam yemegini çok geç yiyosun spordan hemen sonra yemelisin :) ve ara ögünlerde süt içme yağlanma yapar fazlası :)

benim de ögünler şöyle ;

8-9 arası nestle nesfit ve 2-3 yumurta
    10.30-11 arası 1 adet elma
    12.15te 150-200 gr tavuk gögüsü ya da nestle nesfit
    3.00 1 adet elma - 4te body gidiyorum
    6.30 gibi geliyorum direk tavuk gögüsü ya da çorba
    8de falan domates salatası yapıp yiyorum
    yatmadan önce de 12 adet badem ve 1 bardak süt içip yatıyorum :)

Son düzenleme: 28 Ekim 2013
  7. Core

Core Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    18
    Ara ogun yeme sansim pek olmuyor eve girmiyorum pek. Spordan hemen sonra yemek yeme olayini genelde yapiyorum ama bazen disarida oldugum icin yiyemiyorum. Hem zaten spordan hemen sonra ictigim protein idare etmez mi beni? Yemegimi arttirmak istemiyorum pek zaten baya yiyorum biktim yemek yemekten acikcasi :D 98-100 kilo olup yag oranimi asagilara cekmek istiyorum. Kol 41-42 omuz 135-136 olmadan birakmak istemiyorum buildingi.

Sayfayı Paylaş