Kickboks & Evde Vücut Gelştirme

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Reflexx tarafından 18 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Reflexx

Reflexx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar 16 yasındayım 1.80 boy 70 kiloyum 1 hafta önce kickboksa yazıldım ve eskidende evde dumbell ile kendi çapımda çalışıyordum bayadır çalışmıyordum ara vermiştim sormak istediğim şimdi kendime program yaptım siteden gördüğüm şekilde . Kickboks antremanı günde 3 gün ve ben diğer günler sıralı olarak evde dumbell ile vücut çalışıyorum sadece birgün hiçbirşey çalışmadan dinlenyorum. Merak ettiğim overtraining olurmuyum mesela pazartesi önkol göğüs salı antreman çarşamba arka kol omuz perşembe antreman cuma sırt ve bacak cumartesi antreman pazar tatil bu şekilde çalışıyorum bu şekilde çalışmam yararımamı zararımamı cevaplarınızı bekliyorum. Bu arada 2 dumbell ağırlıkları 5er kg bitanede 10kg var

Son düzenleme: 18 Ocak 2013
  2. jeune_turc

jeune_turc Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Bacağa ağır girme yüksek tekrarlı setler uygula... Hacme değil dirence odaklanmalısın... Temel amacın kickboxa katkı ise 10 tekrarın altına düşme setlerde.

3. Reflexx

Reflexx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk hafta olduğu için 3 set 8 tekrarla başladım sonra 4set 10 tekrar yapmaya başlıcam antreman günleride sadece karın çalışıyorum bu şekilde çalışmaya devam edersem bi zararı olmaz değilmi ?

Sayfayı Paylaş