kick box cular bu başlığa

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve JrexJeanious tarafından 17 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. JrexJeanious

JrexJeanious Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kick boksa giderken vaktiniz iyi geçiyor mu ? salonda hocalarınız iyimi beyler ve ne tür çalışmalar yapıyorsunuz ilk başlayanlar için bende başlamayı düşünüyorum yaş 16 geçmi sizce ?

2. reddi

reddi Yeni Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    vakit kavramını ben unuturum sporda yada işte sevmiyorsam işide sporuda yapmam 16 yaş geç olurmu 20 de olu 22 de olur yalnız çokda yaşın geçmesin esneklik kazanman zor olur sana tavsiyem tam başlama yaşındasın bacaklarını ve vücudunu esnetebilirsin ben ilk olarak 27 yaşında 2 hafta kicboks yaptım 28 yaşında 1 ay wuşhu yaptım 35 yaşında tekra başladım kicxboks ,muaythai,boks 2,5 sene aralıksız yaptım
    antremanlar koşuyla başlar mekik,şınav ısınma hareketleri ve gerinme olur bu 15 ile 20 dk arası sürer 2 dakika dinlenme ve ihtiyaç molası verilir sonra tekniklere geçilir.sonra soğumak için gerinme yapılır toplam 1,5 saat haftada 3 gün antreman yapılır ben kicxbokstan çok keyif aldıhımı söyleyebilirim
    hoca ilgilenirmi bu hocasına göre değişir şimdi sen yetenekli ve müsabıksan senle ilgilenir işini hakkınla yapan hoca sayısı az coğu hocanın asıl mesleği bu değil
    kickboksu ek iş olarak yapıyorlar bunlar genelde devlet memuru vede dövüşsporlarında hakemlik yapıyorlar federosyanda yönetim kurullarında görev alıyorlar bir bakmışsın hoca 1 hafta yok onun yerine en kıdemli kimse o bakar.

Son düzenleme: 22 Mart 2012

Sayfayı Paylaş