kick box - body

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ordakal39 tarafından 20 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ordakal39

ordakal39 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenciyim
    s.a beyler yaş 19 kilo 77 boy 178,6 aydır evde dubmle ile çalışma programını uyguluyorum,vücudum şeklini aldı sayılır (karın hariç: ),dün itibariyle kickboxa başladım,haftada 3 kez salı perş c.tesi kck box antrenmanı war,fitness yapmaya devam edeyim mi fazla Kasmadan,kick boxta kendimi gerçekten çok fazla efor harcayarak yapıyorum,göğüs biceps omuz tricep trapez çalışmayı seviyrum bırakamam :),nasıl yapmalıyım her ikisini şimdiden teşekkkürler, beslenmeyide arttırmalı mıyım?
    p.tesi;biceps
    salı:kick box-bacak ve karın
    çarş;göğüs
    perş;kick box-sırt,trapez
    cuma;omuz,arka kol
    c.tesi:kick box böyle iyi mi program kck box günlermde 2şer setten yaparm zaten kilo vericem karın çalşmaya gerek yok bacak ve sırtta olduğu kadar,beslenme konusunda kick box günlerinde,bol bol karbhidrt yükleneyim mi,kick boxtan eve geldikten 30dk sonra mı çalışmaya başlamalıyım ?yardımlarınız için teşekkürler

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Eğer kick boks tan eve gelince çalışmaya halin kalıyorsa idmanlarının pek verimli geçtiğini söyleyemem,şahsen ben eve zor geliyorum,bende aynı şekilde Fitness ve Sanda sporu ile ilgileniyorum,kick boks ile temeli aynı olduğundan idmanlarımız kick boks idmanı gibi geçiyor,sanırım kick boks antrenmanların akşamları oluyor,bence body için sabah 10-11 gibi saatleri tercih edebilirsin,zaten kick bokstan gelince çalışsan bile pek faydası olacağını sanmıyorum.Birde kick boks antrenmanın olduğu günlerden bacak ve karın ı kaldırırsan daha iyi olur gibime geliyor,çünkü kick boksta epey tekme teknikleri çalışıp mekikte çektiğinizi varsayarsak,verim düşebilir.Saygılar :)

3. ordakal39

ordakal39 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenciyim
    akşam 7 de başlıyor 8de bitiyor,8.30 evdeyim 9 da hala terliydim çok zorlamadan bacak ve karın çalştım,sırt ve trapez çalışıcam antrenman günleri,ne kadar zorladığımı tahmn edemezsin yapmaya çalışıcam ama.

4. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    yapacağınız "vg "nin kickboksa maksimal bir katkısı , görüntü haricinde yoktur...her spor kendine munhasır gereksinimler içerir ve bu nedenle "vg" ve kickboxing asla bağdaşmayan talepleri olan sporlardır...)

Sayfayı Paylaş