Kick Boks

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve HellBlooD tarafından 9 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. HellBlooD

HellBlooD Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Body İ Bıraktım 1 Sene Boyunca Boy Olarak Daha Uzun Olmam İçin Ve Ben Sporsuz Yapamıyacağımı Anladım thums:
    Kick Boksa Yazılmayı Düşünüyorum...
    Boyum 1.72 KİLOM 65 Yaş 17 Bu Spor Hakkında Bilgisi Olan Arkadaşlar Yardımcı Olabilirse Avantaj Ve Dezavantajlar Vs. Bakımından Çok Memnun Olurum ...

2. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    kick boxda istegin vücuda ulaşabirmisn bilmiyorum ama en azından tekniğin olur.boy konusuna gelince body bilinçsiz çalısınca boy uzamasına engel oluyo diye biiyorum yanlısım varsa düzelt yinede

3. KarameLek

KarameLek Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İstanbul

Benim bildiğimde ergenlik döneminde bi erkek body yaparsa özellikle agırlığa çok yüklenirse boy uzama hormonları duruyormuş.

4. danqer16

danqer16 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Kick boxta bodydeki kadar kas yapamazsın ama eklemlerin sağlamlaşır.Hareketsiz kalmassın hemde gün içinde enerjik olursun. Teknik öğrenirsin ; refleks , hız , güç , kondisyon kazanırsın.
    Ben de 1 ay body , 1 ay kick box yapıyorum. Bodye yaparken kendimi aşırı derecede zorlamıyorum ..

5. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Kick Box yaparsan Hem teknik olarak iyi olursun,hemde eğer tutulursan 7-8 ay sonra vucudundaki değişimlere bak.idmanları zor geçer soğutmasın seni 1.30 saat falan sürüyor haftada 3 gun gidersin.eğer kaliteli belsnırsen 7-8 ayda vucudundaki değişiklikleri görürsün fazlasıyla.

6. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    Tam tersi vücut geliştiren birisi için çalışılan her kas büyüme hormonu salgılar(grohwt hormone) buda plaklar kapanana kadar boy uzamasına olumlu etkiler tabi çok ağır kilolara girmedikçe.

7. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    mesela 15 yaş için 20 kilo iyi mi

Son düzenleme: 18 Kasım 2009
  8. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    bak böyle sporların en çekindiğim yanı şu bacakları 180 derece açma konusu yani bizim burda karete kursuna gidenler sakatlanıp geliyo kızan zıplıyo bacaların biri solda biri sağda böle hızlı koşamıyo bazen yürürken düşçek gibi oluyo ben onun için kendi bacaklarımı kendim 180 derece açtım kimseye bırakmadım yani :D öle üstten falan bastırıyolar bacakların açıkken ama bilmem sizin ordaki kurs nasıl hem söleyim kick box deyip de bunda bacak açma yoktur deme var çünkü

9. YSF-JOSEPH

YSF-JOSEPH Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    5 ay kick box yapmıştım ilk bir ayımda eldiven falan takmadım bir ay sonra eldiven takdım karşıma benle aynı boyda aynı kiloda bi adam vardı ama o adam gibiydi ben daha 17 yaşındaydım + adam kuşaklıydı tabi ben bunları antrenmanın sonlarına doğru öğrendim, o gün yumrukları yiyince çaresiz kalınca kick box dan soğudum artık tek tük gitmeye başladım 5 ay sonundada tamamen bıraktım şimdilerde yine diyorum gitsem mi bazen dayak yemek atmaktan daha zevkli geliyor orda : ) ama sende vurmuyo değilsin tabi en önemli şey bu dönemi atlatmak sonrası hiç zorlanma olmuyo

10. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    dayak yemişin lan :D şaka yaptım ama öle bi yerde eziklenmek insanı soğutur yaw

11. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    İyide dayak yemeden özellikle boksu öğrenemezsinki.Üstelik öyle düşünme.bu işte yenisin ve öğreniyorsun tabi olacak öyle şeyler.10 yıllık olsanda 2-3 yıllıktan dayak yesen dediğin doğru ezik olursun ama yeni başlamada böyle değil.

12. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    ben şaka yaptım ben eziklenmem yani öyle psikolojik sorunlarım yok ya aslında buna psikolojik sorun demeyelim çoğu insan kafasına takar doğal birşeydir geçer :D
    ben karşılaştınız her sorunu tecrübe olarak değerlendiren biriyim Şampiyonlar salonlardan çıkmaz.Şampiyonlar içlerinde tutku,hayal ve amaç olan insanlardan çıkar.(Muhammed Ali Clay)
    ya bu söze hastayım acayip derecede mükemmel birşekilde beni motive ediyo koyandan Allah razı olsun

Son düzenleme: 21 Kasım 2009
  13. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    "çoğu insan kafasına takar doğal birşeydir geçer :D" onlar zaten Muhammed Ali nin dediği gibi asla şampiyon olamazlar.Bu arada "koyandan Allah razı olsun" derken bana mı teşekkür ediyorsun anlamadım.

14. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    ewet sana ve bu sözü süyleyene yani bu sözün benim aklıma girmesini sağlayan herkese

İnteqral bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş