Kick boks mu fitness mı

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Talha Duman tarafından 10 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Talha Duman

Talha Duman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Abiler kardeşlerim 15 yaşında 174 boyunda bir gencim kick boks yada fitness yapmak istiyorum ama boyumun aynı zamanda böyle kalmasını istemiyorum ( daha uzasin istiyorum) bu kick boks ve fitness boyu engeller mi siz ufaktan vücudum da olsun istiyorum siz hangisini önerirsiniz:cool:

2. Talhaa

Talhaa Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    İkisi de boy uzamasını engellemez rahat ol..Kendimi savunayım diyorsan kick boksa , vücudumu geliştireyim diyorsan fitness a git.

3. hekırz

hekırz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    sadece kick boks tek basına yeterlimidir yanında fıtnıs olmadan saglam olabilcemizi sanmıyorumda ?

4. Talha Duman

Talha Duman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kick boksa gidersem fitness kadar olmasa da vücudu şekillendirmeye yardimci olur mu

5. kaan122432

kaan122432 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kick boksa sadece kendimizi savunmayı öğrenmek için veya spor olsun diye gidilirmi yoksa müsabakalara çıkmamız şartmı

6. zafer.cagliyan

zafer.cagliyan Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Los Angeles, California
    hic bir spor boyu kisaltmaz aksine spor buyume hormonunu atesler dahada uzarsin kick box yapanlarin coguda agirlik calismasi yapar ikisini bir arada yapabilirsiniz

7. CCK

CCK Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Kickbox antrenmanlarında vücut ağırlığı olduğu kadar ağırlık çalışması da yapılıyor güçlenmek için ikisini bütün olarak ancak Fitness i Kickboxta güçlenmene yardimci olan bi etken olarak düşün 1.planda Kickbox olsun bence böyle daha iyi olur senin yaşlarda Kickbox a gitmiştim sadece yaşıtlarıma göre gözle görülür şekilde kuvvetli olmuştum ahh bi de Fitness yapabileydim çok daha güçlü ve kalıplı olurdum boyuna etki edeceğini düşünmüyorum sonuçta Halterci değilsin sürekli yukardan aşağı bi kuvvet uygulamıcaksın vücuduna.

8. Talhaa

Talhaa Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Gidilir en azından tekniği falan kaparsın ama bu hemen olacak iş değildir.Müsabakalara falan çıkmazsın istemezsen.

9. wallace

wallace Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Yaşına fitnessın daha yakışacağını düşünüyorum. İleride ilgi duymaya devam edersen o halinle kick boks'a geçişin daha kolay olur.

Sayfayı Paylaş