kişisel yardım... aminoasit

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve blacktwig tarafından 29 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. blacktwig

blacktwig Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar saatlerdir amionasitlerle ilgilili bütün konu başlıklarını ürünleri incelemeye çalışıyorum bu saat oldu ama hala kara veremedim sizlere bir kaç sorum olacak şimdiden teşekkür ediyorum ilginiz için.

ben başlayalı yaklaşık 6 ay oldu yalnız sadece ilk 3 ay çalışabildim yaz tatili ramazan vs üç ayımı boş geçirdim. tabiki kaslarımda eksilme ve gevşeme oldu bugünlerde tekrardan başlıyorum ve tabi bu arada 4 kilo kaybım oldu boy 1.80 kilo 69 :( bsin takviyesi olarak optimimum whey kullanıyorum bunun yanında aminoasit kullanmayı düşünüyorum ama bcaa mı hangi tür kullanmam gerek karar vermedim. ciddi anlamda kütle kazanmaya ihtiyacım var tabi ki kas olarak :) hangi tür aminoasit kullanmalıyım 100-150 tl arasında sizce bana yarayacak en iyi ürün ne olabilir. bir de kreatin kullanmalımıyım kişisel görüşlerinizi almak istedim.
    başlık açmamak için çok uğraştım dikkat ederseniz üye olalı yaklaşık 5 ay oldu bu daha ilk mesajım boş konularla kalabalık etmememeye çalıştım bugüne kadar başlıkları teker teker inceledim hep. ama busefer yoruldum kusura bakmazsınız umarım :)

Son düzenleme: 29 Ağustos 2012
  2. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Sadece 3 ay çalışabilmişsin, 6ay öncesin de pek supplement tavsiye etmiyoruz forum olarak :) Supplement destekçileri dışında genel kanı böyle.

demircan256 ve (silinen üye bunu beğendi.
  3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    aminoı asit değilde sen karbonhidrata yüklen,az yağ alarak beslenmeye devam et,kilon boyuna göre az.Aylar bir geçsin sonra bahsettiğin suplementi kullanırsın.

Sayfayı Paylaş