Kg:95.6 Hedef:70 Başlangıç:17.02.2012

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve HUMOR tarafından 9 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    teşekkürler.Sarkma hiç olmadı can simidi tabir edilen bölge duruyo(daha uğraşcağımız var orayla).Kalça ve basen kısım epey sıklaştığını hissediyorum.(malum eskiden hiç spor yapmadığımdan yumuşacıktı.).Sarkma hiç olmadı kollar eskiden löpür löpür sallanırken eser kalmadı.Özellikle spordaki 2.ayda bu değişimleri farkettim. Kolumda ve koltuk altımdan göğse doğru çatlaklarım vardı zaten lise döneminde sporsuz 15 kg vermeden mi , genetik mi bilmiyorum ama üstüne yeni çatlak eklenmedi.Nemlendirici krem alıyım hatırlatman çok iyi oldu:) kullanmak lazım.Mazallah illet oluştu mu geri dönüşü yok.

teşekkür ediyorum değerli yorumların için.Aynı şekilde bende sizlerin gelişimi görünce çok iyi motive oluyorum.Gelişimini yakından takip ediyorum gerçekten çok azimli bir şekilde gidiyosun.İnşallah en kısa zamanda hedeflerimize ulaşırız. :).

Bu arada bu haftasonu İstanbulda olduğumdan Diyetin tam dışına çıkmadğım gibi diyete tam uyamadımda .

Cumartesi Günü
    Forumdaki Yulaflı omlet tarifiyle kahvaltımı yaptım.İçine süt kattım kıvamı yine tam tutturamadım :D ıslak oldu.Sonunda olucak inşallah.Yanındada 1 bardak süt içtim.Ayrıca 1 avuç badem ve cevizimi eksik etmedim.
    Saat 13:00 gibi 6 parça sucuğu lavaşla dürüm yaptım.
    Saat 15:00 1 ayva yedim
    Saat 18:00 Haşlanmış tavuk yedim.Yaklaşık 100 gram kadar vardı .
    Saat 20:00 Edirne tava ciğeri yedim.Yarım tabak yanında domatesle beraber.(Edirnede almıştım)
    Elma sirkesi , Pharmaton , Balık yağı Edirnede kaldı.
    Gece yatarken 1 bardak süt içtim.

Pazar Günü

Sabahtan beri anam ağlıyo resmen daha kahvaltı edemedim.20lik diş alttan
    yamuk çıkıyor.Diğer dişlere fena baskı yapıyor.Dişçi komple çeneyi açıp yamuk dişi bide 2 tane 20lik diş içerde çıkmış onları ameliyatla alınmalı demişti 15 tatildeyken.Ama acısından duramazsın vs 15-20 gün dediği için yaz tatiline erteletmiştim şimdi pişmanlığını yaşıyorum vizelerde başlıcak ne halt edicem bilmiyorum.Dün 3 e kadar uyumadım resmen ağrıdan.Bakalım ne zaman geçicek ağrısı ben böle bir acı görmedim hayatımda.

Bide üstüne perşembe ayak gününde Calf makinesinin diz koyma yeri yoktu.Alet bozulmuş sanırım.Hoca bir yere tutunup tek ayak üzerinde tabanın yere değmicek şekilde yap dedi.Ağrısı Cumartesi başladı.Uzun süre oturup kalkınca ayağı tam düz basamıyorum parmak ucunda yürüyorum.Ancak 5 dakika fln yürüyünce ısınınca kendine geliyor.İnşallah ciddi birşey yoktur.Dünden beri 1 Volteren tüpünü sürdüm heralde aralıklarla .

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    arada olsun azıcık kaçamak :D çatlaklar bendede oluşmaya başlamışta ondan merak etmiştim. Kreme başlamak lazım.

3. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    Bu saate kadar daha birşey yiyemedim.Diş ağrısından dolayı doktora gittim.Daha önce kanal tedavi yapılan dişte apse oluşmuş bu yüzden 1 hafta daha İstanbuldayım. Neyseki evde dambıllar var.Her ne kadar dişim ağrısada çalışmaya devam dambıllarla evde programı uygulamaya başladım.Yarın sabahtan itibaren günlük 20-30dk yürüyüşe başlamayı düşünüyorum.Neyseki calfın ağrısı geçti sayılır.Bu diş ağrısı yüzünden en az 2-3 kg daha verdim doğru düzgün beslenemiyorum.Ne protein ne karbonhidrat alıyorum.Kastan kayıp fazla olucak :( Yapıcak bişey yok.Spor salonuna Vizelerin başladığı ilk gün yazılıcam.Yani 26.03.2012 de spora kaldığı yerden devam.Bu diş ağrısı gibisi yok.Yanağın tekinin uzaya kadar yolu var ağzımda tenis topu var sanki :S

Bugun göğüs antremanı uyguladım dambıllarla En kısa zamanda bomba gibi geçen diyetten farklı tam olmasada karataya geçiş yapıcam.Değişikliği görmek lazım hangisinin vücutta daha etkili olduğunu.Göbek oldukça gitti artık can simidine yönelik hareketleri eklicem her gün.Spor salonunada haftanın 6 günü gidicem

4. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    Vizelere çalışmaya devam diyete azcıkta olsa dikkat ediyorm.Annem sağolsun ha boyuna börek ha boyuna tatlı ye oğlumda ye oğlum Ama yer miyim YEMEM :)
    Nisan 17 de Yeni Ölçüm alıcam :( Bu diş yüzünden 10 günümüz heba oldu ama yapıcak bişey yok dambıllarla devam ediyoruz.Haftaya bomba gibi yeni beslenme programıyla diyete devam ve 26sında spora tam gaz baslıcam.
    İlk resimdeki önceden çektiğim :) sabah onla başladım.Kahv6yı tavukla açtık
    10032012826.jpg
    22032012827.jpg
    22032012828.jpg

Son düzenleme: 22 Mart 2012
  5. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    Bugun resmen karbonhidrat yüklemesi yapmış bulundum evde dambılla çalışmak çok sıkıcıymış onu anlamış bulundum :)

Sabah 1 yumurta, 1 bardak süt, 1 snickers ,100gr kaşarla başlangıcı yaptım.(yumurta kalmamıştı üşendim almaya :D )
    Öğlen 1 muz 1 bardak süt
    Akşam 3 adet tatlı kurabiye , 1 adet peynirli poğaça, 2 tabak makarna, 3 pirzola tavuk(200gr-250gr)
    Son olarak 1 bardak süt ve 1 limonlu soda mı içtim demin

Pişmanım ama karbonhidrat yükleme günü sayıyorum bu günü :)

6. JoJoTr

JoJoTr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, Universal Aminos %100 beef kullanıyorum. 86 Kiloyum body' e yeni başladım zayıflamak ve fit bir vicudum olsun istiyorum. Amino asitin yanında destek amaçlı alabileceğim ilaç vs. varmı bu konuda hiçbir bilgim yok. Teşekkürler

7. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/supplement-ar-ivi-f12.html
    Burdan aradığın bilgilere ulaşabilirsin.Yanlış yerdesin

8. JoJoTr

JoJoTr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  9. Labi07

Labi07 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba. Bu yazdigin hedef vucut olculerini 75 kg agirliktayken yakalayabilecegine emin misin? Bence o olculere sahip oldugunda vucut agirliginin 75 kgdan daha fazla cikacaktir(kaslarin yaglardan cok daha hacimli oldugunu unutmamak lazim). 80-85 kg arasi olabilir.

HUMOR bunu beğendi.
  10. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    Banada öyle geliyor.Zaten vücut tam toparlansında 85 olsamda sorun değil :) O ölçülere er yada geç ulaşıcam.Bu yaz dahi salonda geçicek zaten :( Amacım haziranın 20 sine kadar 70i görmek sonrası dediğiniz gibi o ölçülere ulaşmak için elmden geleni yapıcam :)
    Bu arada vize haftası olduğundan günlük tutamıyorum.Beslenme şeklini en kısa zamanda yazıcam bu arada spor salonuna Dünden beri(26.03.12) başladım .Ölçülere gelince

17.02.2012-26.03.2012(Ölçüm tarihleri)
    Bel : 101.5 - 97.5
    Göğüs : 102.5 - 100
    Omuz : 125 - 122
    Kol : 37.5 - 35

Bu arada şunu belirtmeliyim ilk ölçüler aç karnaydı dün yaptığım ölçümde kahvaltı etmiştim.2.olarak bu 10 gündür istanbulda bulunmamdan ötürü diyete ne tam sadık kaldım nede bozdum.Hocanın dediği üzere aynı programı uygulamaya devam edicem(Bende ilk 3 ay aynı program uygulanması taraftarıyım).Üyeliği sınırsız yaptım.Haftanın 1 günü Kardiyo 1 günü 30dk kardiyo + ağırlık şeklinde gidicek.Hayırlısıyla Nisanda 3.ayımı doldurmuş bulunucam ve direk artık haftada 3 gün ağırlık antremanına geçiş ve besin takviyesine başlıcam.

Bugun kahvaltı
    1 adet snickers, 1 bardak süt (geç kalktım kahvaltı hazırlayamadım)
    Oxyelitemı aldım birazdan kardiyoya gidicem.

Öğlen
    3 yumurta (1tam) , 1 avuç kuruyemiş.

Akşam
    250 grm hindi eti

Artık Sucuklu vs. kahvaltı yapıcam uyku düzenini yola sokymde. 1 avuç kuruyemişide bırakıcam yakın zamanda.

11. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    Sonunda vizeler bitti.Yağ yakımına kaldığım yerden devam ediyorum.Sanmayınki bıraktım.Haftanın 6 günü spora devam 1 gün kardiyo 1 gün ağırlık şeklinde.İlk ay 11.3 kg her ne kadar vermek istediğimden fazla olduysada yapıcak bişey yok.Vücutta su tutumu vs. olabilir.Çünkü günlük 2000 kalori almaya devam ediyordum.Artık Yeni beslenme şeklimde

Oxyelite pro günlük alım sayısını 1de tutuyordum.Direk 2 de başlayıpta ilerde verim alamamktan korkmuştum.Artık günde 2 adet alıyorum.
    Pharmaton bitti ve farklı vitamin denemeyi düşünüyorum ilerde.

Yaklaşık 1 haftadır Beslenme şeklim

Spor öncesi(9-10 arası)
    Kalkar kalkmaz su
    Ardından 1 kaşık Mitamin balık yağı ( Epa 760 Dha 400 lerde günlük 1 kaşık yetiyor.Fiyatı 34,75 TL ,150ml)
    1 kaşık sek elma sirkesi içmeye devam ediyorum.
    100 gr sucuk + 3 yumurta(1tam) + 2 domates + 2-3 ince dilim kaşar (Light) Yanında Tarçın + yeşilçaylı çayımı içiyorum.

Spor öncesi( 45 dk )Oxyelite Pro alıyorum. 1 adet

Antreman (11-12)
    Spor esnası yarım litre su tüketiyorum.
    Ağırlık idmanı ilk sayfada verdiğim idman devam ediyor.(3x15 şeklinde ve Ağırlık günleride min 20dk kardiyo + twist(5dk) + mekik(30x4) yapıyorum)
    Kardiyo günleri 30 dakika koşu bandında 6.5km hızla yürüyüş yapıyorum.(200 kalori ortalama)
    Daha sonrasında kardiyo günleri bacaklarımın kalın olmasından şikayetçi olduğumdan(boyumu olduğundan kısa göstermesinden ötürü) dikey bisiklette Level 1 de yaklaşık 30km hızla 30 dakika boyunca ter döküyorum.(200 kalori ortalama) (Eski voleybolcu manken olmaya karar verince bu şekilde bacaklarını incelttiğini okumuştum bir yerde epey etkili olduğunu söylüyordu)
    Ardından direk Twiste geçiyorum 5 dk boyunca .
    Twist Sonrası 30x4 Mekik üst karın için sadece omuz başlarını kaldırıyorum.
    Ardından 5kg iki dambılla yana eğiliş yapıyorum.Bir sağ bir sol toplam 100 taneden 2 set olacak şekilde.
    Eğimli Sehpada mekik çekerek kardiyo gününüde bitirmiş bulunuyorum.

Antreman Sonrası(1-2 gibi)
    Direk 1 bardak üzüm suyu Spordan hemen sonra.
    200 gr tavuk veya 350 gram balık tüketiyorum.Yanında Salata veya yoğurt bulunduruyorum.
    Elma sirkesi tüketmiyorum Öğlen ( Fazlası mazallah mideyi filan deler :) )

Akşamüstü ( 7-8 gibi)
    2.Oxyelite Proyu alıyorum.
    5 dakika sonra 1 kaşık elma sirkesini sek tüketiyorum.
    Ve 100 Gram edipoğlu marka tavuk döner veya 200 gram tavuk yanında 3 domates , iceberg , 3-4 dilim kaşar(sabah kahvaltıda yediysem yemiyorum), 1 kase yoğurt yiyorum.(Yoğurdu öğlen yediysem yemiyorum.)

Gece yatarken 1 bardak süt içiyorum.
    Bazı sabahlar 1 adet muz yiyorum.
    Günde minumum 3.5-4lt arası su tüketiyorum kesinlikle fazlası oluyor azı olmuyor.(3 tane sürahi var büyükten küçüğe dizdim 1,75lt-1lt-1lt şeklinde ilk 1,75 doldururum tüm sürahilerde su bitmeden bitirmem günü .)
    Eskisi gibi günde 1 avuç badem - ceviz karışımı yemiyorum.

Kardiyo Havaların ısınmasıyla iyice zorlaştı ama Yapıcak bişey yok çalışmaya devam :) Yeni ölçülere 11 gün kaldı ama 1 hafta geç başladım spora diş ağrımdan dolayı(istanbuldaydım) Yani yeni ölçümleri adeti bozmadan 17sinde yapmaya devam edicem fakat spordaki 3.ayım 26sında bitmiş olucak.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:43 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:32 ----------

Süt %0.1 yağ
    Kaşar peyniri %50 azaltılmış yağ
    Sucuk %25 yağı azaltılmış şekilde

Fakat gün içi salatalarda zeytinyağı olsun , tavuk pişirirken vs. tereyağ olsun kullanmaktan çekinmiyorum

12. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    sabah
    kalkar kalkmaz 1 kaşık balık yağı ve 1 bardak su
    kahvaltı edemedim bugun geç kalktım 1 kerede aç karna kardiyoya gidiyim dedim :D
    1 adet oxyelite pro aldım.

Antreman
    30 dk 6.5km hızda yürüyüş yaptım 3.25km kadar 200 kaloriydi.
    30 dk level 1de dikey bisiklet saatta 28km hızla 225-230 kalori.
    Ardından 5dk Twist
    30x4 Üst karın için mekik.(Sadece omuz başları kalkıcak şekilde)
    100x2 5kg 2 dambılla yana eğilme
    30x4 eğimli mekik alt karın için göğüs dışarda bacakla gövde arası 80-100 derece şeklinde

Antreman sonrası
    Liseden arkadaşı spor çıkışı gördüm sohbet edip yürüdük az 1 adet cappy karışık meyva suyu içtim bayılcaktım yoksa.Yaklaşık 1-1.5km beraber yürüdük.

Yurda gelir gelmez 1 kaşık sek elma sirkesi. ardından 1 bardak su
    1 dilim kaşar , 5 cherry domates , iceberg arası %100 dana dönerle birlikte yanında 2 tane tam yumurta tükettim.
    Sabahtan beri 2.25lt su tükettim henüz.(500ml sporda 1.75 yurtta)
    Tarçın-yeşilçay karışımı doğadan çayımı içiyorum şu an.

(Bu arada arkadaşı gördüğümde direk epey zayıflamışssın demesi ayrı bir hoşuma gitti.:D )

13. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bu tarz cümleler baya motive ediyor thums: Bide kızların dikkatini çekmeye başlamak esas gazı veriyor :D

14. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    kesinlikle katılıyorum.Geçen biri tutturdu hangi hap bizede söle dedim spora gidiyorum o kadar.Anlat anlatabilirsin. :D

15. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    onu anlatamazsın işte hapı at otur zannediyolar :D geçen birine saydımda yok ben iyiyim dedi

HUMOR bunu beğendi.
  16. NazmiOrnek

NazmiOrnek Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir-Buca
    Aynen öyle insanların cahiliyetinin bu kadar hat safhada olupta bu kadar bilmişlik tasladıgı spor bodybuilding ve fitness olsa gerek. Hangi hap hangi ilaç sanki hapı içiyorsun oturuyorsun kendi kendine oluyor.
    Gecen vizelere gittim millet şok oldu nasıl bu kadar zayıflayabildin diye insan gerçekten birseyler basarabilmenin huzurunu yasıyor

HUMOR ve shaq bunu beğendi.
  17. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    dün
    kahvaltı edememiştim.
    öğlen
    1 dilim kaşar , 5 cherry domates , iceberg arası %100 dana dönerle birlikte yanında 2 tane tam yumurta tükettim.
    Tarçın-yeşilçay karışımı doğadan çayımı içiyorum şu an.
    akşam(17:30)
    B.kingten 1 adet hot wrap söyledim.
    20:00 gibi 2 adet muz 1 bardak sütle kapanışı yaptım.

Bugün(07.04.12)
    10:00 kalkış.1 bardak su ardından
    1 kaşık omega balık yağı.
    10:15 gibi 1 bardak su ve ardından 1 kaşık elma sirkesi(sek)
    10:45 hazırlamış oldugum 3 yumurta(1tam) , 100gram sucuk , 5 cherry , 1 dilim kaşar , 1 bardak üzüm suyu.
    11:30 1adet Oxyelite Pro
    12:45 Antreman.
    Antremanda 20 dakika 6.8-7km hızla yürüyüş yaptım.150 kalori yaktım.
    Ardından 5 dakika twist .
    30x4 Mekik.
    Daha sonra 3x15 40kg chest press
    7.5kg ile 3x15 dumbell fly
    boş barla 3x15 incline bench press
    boş barla 3x15 barbell curl
    7.5kg ile 3x15 alternate curl
    7.5kg ile 3x15 concentration curl
    Yaklaşık 1.20dk kadar sürdü.dinlenme olarak 45 sn her arada.
    Spor sonrası 1 bardak üzüm suyu içtim.

16:00-16:30 100-120gr %100 dana et döner , 1 kase(150gram) yoğurt , 5 cherry , 2 salatalık.
    17:30 1 bardak yeşilçay(tarçınlı)

Akşamüstüde 1oxyelite pro ve 1 kaşık sek elma sirkesinden sonra dolapta 60gram sucuk ve 40gram kadar dana döner kaldı.Onları tüketicem.
    Kalan proteinide bugun aldığım lor peyniriyle tamamlıcam.(4 cherry , icebergle beraber)

Gece 1 bardak süt içtikten sonra yatıcam.

Yarın off günü oxyelitepro almıcam.Bu arada dün twist yaparken sağ tarafımda göğüs boşluğumda bir yanma(tam olarak yanma değil tarif edilcek cinsten değil) hissettiğimden akşamüstü 1 adet oxyelite almadım.Bugun kaldığı yerden 2 adet alarak günlük devam.

Bu arada spor salonunda hoca fazla kilo verdin.Artık verme yeter filan dedi fakat.Ben 70e kadar düşmeyi planlıyorum.Bu kilodayken beli 80lere getirmem hayal.Tahminime göre 2 aya kadar 8le başlayan bel ölçülerini görmeye başlarım.Kas kaybetme vs.olayını tabiki en azla kapatmayı planlıyorum.Fakat pekte takmıyorum açıkçası en son okuduğum yazıda 1-2 ayda 7.5kg kas kazanımının çok zor olmadığı vs. yazıyordu.İlk önceliğim kg ve bel olarak düşüş ardından tam teçhizatlı antremana başlayış yapıcam.

Son düzenleme: 7 Nisan 2012
  18. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    sabah
    3 yumurta(1 tam)+ 100gram kaşarlı omlet + 1 bardak üzüm suyu

öğlen
    200 gram tavuk göğsü + marul
    1 saat sonra yarım litre kefir

akşam
    200 gram dana antrikot + marul + 2 salatalıktan oluşan salata ( antrikotla cebelleşiyorum hala dışı yandı nerdeyse içi kanlı hala )

:D bugun sağlam doldurdum yurdun dolabı
    Kıyma , sucuk, çipura , ton balığı , dana antrikot vs. :D artık et bağımlısı oldum her türlüsünü götürüyorum gramına bakmadan

Son düzenleme: 8 Nisan 2012
  19. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    sabah
    3 yumurta(1 tam) + 100gram sucuk + limon ve zeytinyağlı marul(tadı dehşet hoşuma gitmeye başladı zeytingyağlı filan her öğün tüketir oldum)
    Balık yağı ve sek elma sirkem eksik olmadı.

Antreman öncesi
    1 adet oxyelite aldım

Saat 14:00 gibi
    30dk 7km hızla koşu bandı (225kcal,3.6km)
    32dk level 1 dikey bisiklet (275 kcal, 15kmdi galiba tam hatırlamıyorum)
    5dk twist
    30x4 üst karın mekik
    100x2 5kg 2 dambılla yanlara eğilme
    20x3 eğimli mekik sehpasında alt karın

Bugun totalde 600-700 kalori yakmışımdır.Oxyelite duruyo duruyo bir anda vucudu bazı günler uçuruyo durcam diyorum yok bisiklet hareket ediyo olsa edirneden istanbula gitcem :D

Saat 17:30
    200 gram kıyma + 1 adet limonlu marul

Akşam üstü(20:00)
    1 adet çipura 300gram , Limonla + sonrasında yeşilçay ve gece yatmadan önce 1 bardak sütle günü kapatıcam.

Bide bu arada bel bölgeminde inceldi fakat maşallah göğüslerden o kadar iyi bir şekilde yağ verdimki :) belden verdiğimi hissettirmiyo nerdeyse.(Jinemokasti yok fakat altında çizgi oluşmuştu hani paris hilton vs. göğsü desen yeridir :D Şimdi dümdüz oldu)Üst taraf çok çabuk inceldi diyebilirim.Göğüs bölgesi ve bel ile göğüs hizasında kalan al.Hayırlısıyla Can simidi ile basen kısmıda incelcek zamanla inanayrum :D Ölçü almaya tam 8 gün kaldı bu sefer ilk ayı aratmam gibi hissediyorum.

20. shaq

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    can simidi sıkıntı :D

HUMOR bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş