Kflakes "cornflex" ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve canperx111 tarafından 19 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. canperx111

canperx111 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Benim En Çok Sevdiğim Besindir :)
    Sabah Çok Fazlaya kacmadan 1 tabak yerim.

fitnessdan Gelince . 1 tabak biraz fazla koyarak yerim.

Sizce Nasıl ? Veya Nasıl Tüketilmeli ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:22 ----------

Fikri olan kimse yokmu :/

2. uğurr

uğurr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İçeriği güzel tadı da güzel ama çok fazla şeker içeriyor.Kilo problemi olanlar için uygun değil.

3. canperx111

canperx111 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçektenmi ?

Ben Günde 2 Öğün olarak kullanıyorum az kilo problemimde var :/

Sabah Kahvaltıtda Ve Spordan Gelince Kaseye BOLBOL koyup yiyiyordum harbi kilo yaparmı :S

4. bodyfreak

bodyfreak Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Ya benim kilo sorunum yok fakat gobegimin etrafinda yaglanma var.Bu da spora basladigim donemlerde duzensiz beslenme sonucu oldu simdi onun icin bazi onlemler alicam.Senin soruna da gelirse benim de boyle bir sorunum olmasina ragmen bu urunun aynisini kullaniyorum.Bana kalirsa protein tozu vb gibi supplement kullanmayanlar icin tam bir antreman oncesi ve sonrasi besin olmasa da icerdigi karbonhidrat ve protein miktari bir sporcuya faydali olabilir.Bence kahvaltida gene yemeye devam et,spordan gelince baska alternatifler bul.Light tonbaligi gibi..

5. canperx111

canperx111 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Anladım..Teşşekürler yinede ben araştırıgım bol bol çünkü bu öğün hesaplarsak Hem sütün içindeki Besin değerli Hemde Kflex Değerleri baya çoğalıyor. onun için antreman sonrası tüketiyordum ben . demmeki yanlış yapıyormuşuz

6. slxxx

slxxx Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    günlük şeker ihtiyacı 35 gram diye biliyorum ama bu fiziksel aktiviteye,yaş ve metabolizmaya göre değişir.

7. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    sabah kalktığımda 60 gram bundan ve bende bulunan protein sütleri var onu karıstırıp direk mideye daha sonra 2. kahvaltımı yapıyorum 5 yumurta 1 i sarılı :)

8. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Gevrekler arasında şahsımca en dandiği. Şekeri çok fazla. Bodyciler için uygun değil. Sabah veya antrenmandan sonra öğün içinde basit karb.içeren bir gıda yoksa olabilir fakat diğer zamanlarda uygun değil.

Kadınlarımız sabah 1 akşam 1 k flakes ile zayıflayın deyince atladılar. Bunun yerine Sabah 1 akşam 1 yulaf denilse daha iyi sonuç alınırdı. Şaka yapıyorum tabi olay bundan ibaret değil tabi. Şekere de ihtiyacı var vücudun. Sonuç olarak bunun yerine nestle cornflakes'i tavsiye ederim.

100 gramında sadece 9 gr şeker var.

9. ammun

ammun Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci=dilenci
    Yer:
    Denizli
    jimraynor sana %100 katılıyorum. Ve bu ürünün kadınlar arasında zayıflama amacıyla çok tutulduğunu da görüp üzülüyorum, %27 şeker cidden yüksek bir oran.
    Kadın veya erkek fitness&bodybuilding ile ilgileniyosa,vücudunuu şekle sokmaya çalışıyorsa kesinlikle sık kullanımdan uzak durmalı.
    Sadece sabah kalkar kalkmaz ve antreman sonrası tüketilebilir.

10. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    bunu daha cok tüketip daha fazla zayıflayacagına inananlar var arkadaslar siz ne diyorsunuz 200gram tüketeni gördüm...

11. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Koptum ya ciddi misin böyle yapan mı var :D

12. sheridan

sheridan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    valla bana temizliğe gelen kadın var o yapıor sabah yerim ben bundan wheyle 450 gram acılmamıs paketin içinde 100 gram kaldığını bilirim akşam geldiğimde yahu dedim napıyorsun bi gün şeker komasına gireceksin :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:04 ----------

bi reklam yapıyor adamlar öyle bi izlenim veriyor yani türkiye burası insanlar okuma özürlü... :))

Sayfayı Paylaş