Kevin Levrone'dan inanilmaz degisim

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve Ayaz tarafından 3 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Youtube'dan izleyebilenler icin link...

https://www.youtube.com/watch?v=45gT5fu5PKU

Youtube'a baska sekil girenler "Burning Hollywood Kevin Levrone" yazabilirler..

Komedi tadinda bir kisa filmde oynamis. Acikcasi ben pek gülemedim. Belki de Kevin'in bu halini görünce hayretler icinde kaldigim icin gülmedim. Onun olup olmadigina emin bile olamadim önce ama gercekten o.. Sesi, dövmeler, vücut tipi.. iyice fitnese dönmüs.. ama bisey kalmamis.. izleyin derim..

2. snickers

snickers Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Fitness vücudu bile kalmamış ki, diğer taraflar eriyince göbekte ortaya çıkmış.. Videodaki diğer adamlardan çokta bir farkı kalmamış. :) Gerçi omuzlar ve tricepsler hala kendini gösteriyor ama eski halini göz önünde bulundurursak adam erimiş gerçekten..

3. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    yazık olmuş gerçekten....bence şu an biraz pişmanlık yaşıyordur...çünkü binlerce insan onun bu duruma düşmesinden dolayı cok şaşırmış ve üzülüyor....keşke o podyumlarda devam edip, kariyerine orda son verseydi...en azından gerçekten bir efsane olarak kalırdı...

4. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    şu youtube yasağa daha kalkmadı galiba. giremiyoruz biz youtuba..yasaklar ülkesinde.

5. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    şu videoyu gördükten sonra prof boydcilerinden fazla abartıldıgı düşünmeye başladım ilaçsız hepsi bir hiç ..

@hernan www.ktunnel.com a gir altta begin browsing var orayı tıkla youtube acılsın

6. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    birçok yabancı forum da kevinin bu hali hayretle karşılanmış. aynı hayreti ben de göstereyim:

What the hell happened to Kevin Levrone?!?

hayal kırıklığının da ötesi birşey bu hali....

7. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    evet durumu cok kötü haklısınız bende izledim. ama kesin birşey var 2 yılda 99 daki haline dönebilir.

8. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    2 yılda eski haline dönmesi imkansız...nasıl bu düşünceye varabildin?...

9. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
  10. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    kesinlikle olamaz...ne kadar iyi bir genetiğe sahip olsada, bu zamandan sonra, bu vücutla o eski haline dönmesi imkansız bence...çünkü bildigim kadaryla pro lugu bırakalı 6 sene fln oldu ...arkadaslar şu anki vücudu bu forumdaki cogu insandan daha kötü durumda, o hale dönecek alt yapısı var ,ama o hormonları eskisi gibi kullanamaz şu an...eskiden sürekli antrenman yapıyordu yılın 4-6 ayı da olsa, ama şimdi o tempoyu vücut coktan unuttu...hatırlatmasını gectim, uyanması bile bayagı bir sürealır o vücudun...vücudu resmen çökmüş...ben halbuki levrone hayranıyım, onun bu duruma düşmesinden en büyük üzüntü duyanlardanım emin olabilirsin...

11. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    daha 42 yaşında ve inanılmaz bi alt yapısı var. 99 daki haline dönebilir hemde rahatça. ahmet enünlü hocamız demiştiki ateş yakarsınız yanar yana kor olur söndü sanarsınız ama biraz odun atınca eskisinden cok daha iyi yanar!

12. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Bana göre body'i bırakmış biri olarak sağlıklı, fit ve estetik kalmayı başarmış ki zaten yarışmalardan sonra küçülen bir adamdı kevin, çok şaşırılmaması lazım, ayrıca bencede 2 yılda eskisi gibi olur ama adam yolunu çizmiş...

13. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    demek ki pro bi bodyci küçülünce böyle oluyo o ne işkembe birader?
    breh breh ne fitness vücudu yahu.. bizim manav salih abi lavrone 'un şu halinden çok daha fittir!

14. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    adam zamanında gh ı aldı.o yüzden göbek öyle kaldı. yazık kendine saygın da mı yok.1o numara kariyeri vardı bodybuilding te gitti film dalgasına küçüldü olmadı şimdi soytarılık yapıyor. yazık verilen emeğe.2 senede eskisi gibi olurmuş.bu saatten sonra birşey olmaz.

15. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Serkan o çok yanlış bir düşünce maalesef ve Amerikan forumlarında sık sık görüyorum, neymiş aslında bunlar ilaçlar olmasa aslında sıradan adamlarmış, ilaç alınca hepimiz böyle olur muşuz, ah be 50.000 dolarım olsa bende öyle olurdum zaten...

Bunu sen demiyorsun belki ama diyen bir sürü zavallı var.
    Hatta Craig Titus cinayet sucu ile içeri girdiğinde bir hayli sesleri yükseldi, işte efendim şu haline bakın, madara bu adam, ilaç mucizesi dediler.
    Alakası yok arkadaşlar, ya size gene birisinden örnek verecem, yazılarımı düzenli okuyanlar gülecek şimdi, ama tam cuk oturan bir örnek.

Forumumuzdan Blitz, maalesef yeni üyeler onun yazılarını okuma ve resimlerini görme şansına sahip olmadılar.
    Ancak kendisi büyük oranda mezomorf yapıya sahip çok yetenekli bir arkadaşımız.
    96 kiloda bile beli 85 santimin altındaydı, %15 civarı yağ oranıyla soğuk olarak ve inanılmaz şekilli olarak 44 civarı kolları vardı ama bu forumda 46 kolu olanlar ne var bunda diyorsa, onun kolunun canlı olarak görürlerse eminim komplekse girerler, o derece eşsiz sivrilikte ve şekilde kolları var.
    Neyse sırf kol değil, tüm bir bacak-sırt kalınlığı-omuz başı-biceps-triceps-önkol genetiği inanılmaz, güç yönündende yetenekli.

Bu arkadaşımız 2 ay idman yapmadığında, açık olayım, acınacak bir görüntü kazanıyor.
    Omuz çatısı vasat, göğüs genetiği zayıf olduğu için kasları da ufaldığında cidden ensesine vur önünden lokmasını al bir adam haline geliyor, tüm vücudu eriyor.
    Ha kolları çok şekilli ve estetik olarak 38 santimin altına inmiyor, bacakları kalın kalıyor ama vücut idman yaptığı halinden çok çok kötü bir halde oluyor, bu erimeye 2 ay bile yetiyor.

Kendisi tamamen doğal çalışan bir arkadaşımız, geçen buluşup idman yaptık, üniversiteyi bitirmiş, final stresini geride bırakmıştı, hafif hafif idmanlara dönmüştü.
    87 kilo idi beli ise 74 santim!
    1 ay kadar düzenli idmanla vücudu yeniden dönüp bakılacak vücutçu halini almıştı.

Alın size basit ve tamamen GERÇEK bir örnek.

Levrone'un genetiği en az Blitz kadar iyi, ki daha iyi olduğuna eminim.
    İşin içine aşırı ağır idmanları, ilaçları sokun, neler olabileceğini siz düşünün...

Blitz bile bu kadar çabuk eriyip, bu kadar çabuk şişebiliyorsa, ben Levrone'daki değişime şaşırmam, bazı insanlar böyle, Arnold'da böyle, onun bir resmi var, koşuyor, sene 1976 falan, bir sene önce 102 kiloda Mr. Olympia olan Arnoldîn bacakları kız gibi.
    İşin komiği o sene bir başka resmi var, sahnede 96 kiloda şahane vücudu.

Arnold'da çok kolay ufalan, ama bir o kadar kolay şişen bir adam.

Tabii her vücutçu öyle değil, mesela eskilerden Jack Delinger vardı, harika kolları olan bir eski Mr. America, adam alkolik olduğu halde ve 30 sene idman yapmadığı halde ağaç kütüğü gibi kolları varmış ve inanılmaz güçlüymüş rahmetli.
    Bazı insanlarda öyle oluyor, vücudu geliştikten sonra erimek bilmiyor, bunlar hep enteresan bir genetik kodlama meselesi...

GodLessTurtle, balcis, Pluchart ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  16. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
  17. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    benim kızdığım nokta kendine hiç mi saygın yok birader? beslenmeye haspel kadar dikkat edip , haftada iki gün antreman yapsa bu duruma düşmezdi bence belki gh nin etkilediği o tuhaf göbeği yok edemezdi ama kamufile edebilirdi bilmiyorum

kırkiki yaş bu spor için genç bir yaş açıkçası altmışiki yaşındaki halini düşünemiyorum bile

18. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Levrone yi sakın salak yerine koymayın. o ne yaptıgının
    farkındadır merak etmeyin.

19. Pluchart

Pluchart Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Şahsen ben çok isterim Kevin Levrone'un bir geridönüş yaşamasını. Yarışmalara katılacak kadar olmasa bile sitesinden periyodik gelişmeleri, beslenmesini ve antremanını bizimle paylaşarak vücudunu tekrar toparlamasını. Böyle bir hareket eminim ona da reklam gelirleri olarak geri dönecektir. Bizler gibi amatör olarak bu spora gönül vermiş kişilere sağlayacağı motivasyon da cabası.

20. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    karasan yazının bazı bölümlerine katılıyorum bazı bölümlerine katılmıyorum..evet genetik çok önemli bi unsur bu sporda ama kevin şimdiki fotolarını foruma koysa 3 yılda dogal yoldan yaptım dese eminim bi çok kişi az olmuş diyecektir ..mr. olympia seviyesine gelmiş birinden bu hale dönmesi beni üzdü açıkcası ...sırtına bakarmısınız nerdeyse hiç kas kütlesi yok kollar ve birazda gögüsler belli ediyor spor yaptıgını ...bu adamın bile bile bu kadar küçülecegini hiç sanmam bence direk ilaçları kesince bu hale geldi ve eminim bu adam halen 5 gün idman yapıyor. evet söledigin gibi bazı insanlar çabuk kütle kazanıp çabuk kaybedebiliyor ama 60 cm koldan 40 cm kola düşüşteki kütle kaybını idmanlara ara vermesinden olmasa gerek

Sayfayı Paylaş