Kevin Levrone Geri Döndü

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve Blitz tarafından 15 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Ünlü sporcu nisan ayının başında yaptığı açıklama ile vücut geliştirme sahalarına geri döndüğünü ve 2007 Olympia'da yarışmak için gerekli hazırlıklara başladığını belirtti.

Şu anda 90 kilo civarında olan Levrone'un sporu bırakmadan önceki günlerindeki performansını yakalaması için yaklaşık 25-30 kilo alması ve 115-120 kg olarak yarışmalara dönmesi bekleniyor.

Levrone bu forma dönmesi için gereken süreyi kendine gayet güvenen bir biçimde 18-20 hafta olarak açıkladı. Bu da Mr. O 2007'yi kendine hedef olarak koyduğunu gösteriyor.

Levrone yarışmalara dönmesinin yanı sıra ek bir projesi olduğunu da duyurdu. Bu proje de Olympia yarışmasına kadar ilk günden itibaren Kevin'ın belgeselinin çekilecek olması. 90 kilo olarak başlayıp 120 kilo olarak yarışmaya katılan bir adamın 20 hafta içindeki dönüşümünü (başkalaşım, metamorfoz vs.) izlemek oldukça ilgi çekici olablir.

Bir Kevin Levrone fanı olarak haberlerin doğru olduğunu umuyorum.

Kaynak :
    http://en.wikipedia.org/wiki/Kevin_levrone
    bodybuilding.com forumları

2. spidey

spidey Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Değişimini belgesel olarak çekerlerse cidden süper olur. Ama bu kadar aradan sonra ne kadar eski formunu yakalarsa yakalasın 2007 olympia'da başarılı bir sonuç alıcağını sanmıyorum.

3. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    90 kg lik hali bence süperdi.Ama Holywood da tutunamayacağını anladı ve tekrar BB ye dönmeye karar verdi.

4. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Sabirsizlikla bekliyorum, hem belgeseli hem de yarisma vücudunu...

sagol Blitz, valla bu cok güzel bi haber oldu

5. ll_ultraslan_ll

ll_ultraslan_ll Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğğğrenci
    Yer:
    İstanbul
  6. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bence çok bilinçsiz bir proje, bu sporu bilmeyen bir sürü insan zaten 1 senede Arnold gibi olabileceğini zannediyor.
    Şimdi bir adam çıkacak, ilaçlar ve spor alt yapısı sayesinde 20 hafta boyunca haftada ortalama 1.5 kilo kas kütlesine denk gelen bir kütle kazanmasını filme çekecek!
    Bence yanlış, bizler için iyi, ancak sporu tanıtma ayağına bunu yapıyorsa, spora zarar veren bir çalışma olacağından şüpheniz olmasın.
    Holywood'da tutunamayıp bununla ilgi uyandırmak istemesi, ikinci bir Arnold gibi Pumping Iron'a öykünmesi bana komik geliyor.
    Ben iyi gözle bakmıyorum, yeni kuşakla başa çıkabileceğine ise ihtimal bile vermiyorum, Victor Martinez sırtını açmadan bile Kevin Levrone'un sırtından daha geniş bir sırta sahip.
    İlk beşe girerse sevinsin diyorum :evil:

7. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Karasan bu konuda cok hakli, ancak ben Kevin Levrone'un daha cok "Insider"ler tarafindan tanindigini ve sevildigini zannediyorum.. Bu projenin sesini duyacak kitle BB'nin icinde bulunanlar olacagina inaniyorum.

Cekilmesinde bi sakinca görmüyorum, ancak DVD'yi genis satis hacimlerine ulastirmak icin sacma sapan stratejiler gelistirilirse, BB ile ilgilenenlere göre yapildigi DVD'de tarz olarak vurgulanmazsa cok yanlis yerlere yönlendirebilir..

8. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    yapma karasan, belki 90 dan 120 ye 20 haftada çıkması zor ama unutmamak gerekki çok sağlam bi alt yapısı var. biliyorsunki prolar istedikleri kilolara çok kolay inip çıkabiliyorlar. kevininin beslenme, suplement ve kür konusunda pek bi sıkıntı çekeceğini sanmıyorum.

belki üst sırlaları pek zorlayamaz ama unutma vince taylor da 50 yaşında ve olympia da yanlış hatırlamıyorsam ilk 10 da idi. kevin in yaşı ona göre genç. bence ilk 5 in içine girebilir.....

9. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    dvd ye gelince bu camiada olupta kevini tanımayan yoktur. eğer bu işe yeni başlayanlar bu dvd leri alırlarsa herhalde onlar için özel bir uyarı ve kevinin geçmiş halini gösterir ayrı bölümler koyarlar.

sonuçta herişin bir pazarlama stratejisi vardır ve bundan para kazanmayı hem kevin hem de etrafındaki insanlar elbette düşünüyorlardır.

ben kendi açımdan kevinin tekrar dönüşüne sevindim. genç yaşta bir kenara çekilip erimesini açıkçası kabullenemiyordum......

10. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Adamın alt yapısına saygım var Hernan, benim bir dirhem şüphem yok 20 haftada 30 kiloya yakın kas yapabileceğini, ancak spor ilerliyor, Kevin Levrone iyi vücutçuydu ama ilk çıktığı sene 1991 Levrone'un artık en iyi ihtimal zaten dediğim gibi 5.'lik gibi görünüyor, Olympia'da 5.'lik büyük olay ama 5. olacak adam o ünvanı en az 2 kere kıl payı kaçırmış bir adamsa bence pek anlamlı bir adım değil.
    Küçülmeside kaçınılmaz birşey, istese o adam 50 yaşına kadar +100 kilo dolaşır ancak kendisine zarar verir, fazla vücut kütlesi yağda olsa, kasta olsa belli bir yaştan sonra ciddi bir risk kalp sağlığı ve eklem sağlığı için, 90 kilo olması onun genel sağlığı için çok iyi aslında.
    Benim özel bir hayranlığım olmadığı için, dönmesine aman aman sevinmedim, video Ayaz'ın dediği gibi sadece bizim gibi vücut geliştirmeye gönül vermiş insanlar içinse amenna, o zaman buyursun çeksin, o değişimi görmek gerçekten çok enteresan olacaktır.

11. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    vay be en son kendini dine adamış ve fitness çalışıyordu iyi vucutcudur levrone dönüşüne sevindim ama eskisi, kadar başarılı olacagınıda sanmıyorum

12. spidey

spidey Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    istanbul
    birde söyle birşey var, kevin levrone şu anki halinden eski formunu yakalamaya çalışırken, diğer rakipleride oldukları yere saymıycaklar, onlarda mevcut kilolarına eklemeler yaparak dahada irileşecekler. Bu nedenle levrone için 2007 olympia'da ilk 5 falan hayal olur gibi geliyo bana

13. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    bu adama hastayım gerı dınmesı cok guzel oldu eger tabı kendını topluyabılırse muhtesem bır adele yapısı vvar hem o tıpe cok yakısıyo kaynak ıcın tesekkurler

14. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Kevin'ın en iyi halindeki sırtı bile Victor Martinez, Jay Cutler, Ronnie Coleman ve hatta Toney Freeman gibi isimlerin çok gerisindeydi. Bunun üzerine bir de bu isimlerin ciddi idmanlarla 2007 ye kendilerini çok daha iyi hazırlayacakları ve Phil Heath,Dexter Jackson, Melvin Anthony gibi isimlerin varlığı da düşünülürse; Levrone ne yaparsa yapsın ilk 6 ya giremez gibi duruyor. Yine de kendisinin 4 yıl aradan sonra Olympia sahnesine çıkışı ve kendi gaz şarkıları eşliğinde yaptığı şovları izlemek eminim ki tüylerimizi diken diken etmeye yetecek...

15. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    ya kaçıncı olursa olsun adamın varlığı yeter.

16. Mr.Olympia

Mr.Olympia Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gladyatör
    Yer:
    Collesium
    18 weeks out - Herhalde başlama hali bu olacak...

17. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    levrone bu yazini okusa eminim ''nerde o günler'' derdi.

18. Mr.Olympia

Mr.Olympia Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gladyatör
    Yer:
    Collesium
    Bu resimde eski omuzlarından eser bile yoktu.Açıklamasında da 18 weeks out yazınca ' işte bu ' dedim. :lol:

O zaman işte kevin'ın son hali :)

19. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
  20. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları: