Ketosis diyeti

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Homez1907 tarafından 31 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Homez1907

Homez1907 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar selam , öncelikle bu ilk başlığım umarım forum için hayırlı olur.

Benim sorum ketosis diyeti ile ilgili. Şimdi basit bir şekilde karbo tüketimini azaltıp , protein tüketimini arttırıyoruz buraya kadar sorun yok fakat işin karıştığı başka bir yer var benim için. Benim boy 1.67 kilo 73 yani 4-5 kilo fazlam var ve tamamı göbek bölgesinde. Normalde günde almam gereken protein ve karbon miktarını hesapladım. 182 gr karbon , 88 gr protein , fakat bunların doğruluğundan şüphem var ayrıca 10 ayrı site gezdim ve hepsinde almam gereken kalori miktarı farklı çıktı yani 1700-2400 arası şimdi aradaki bu uçurumu görünce benim de haliyle kafam karıştı acaba protein ve karbon doğru mu diye ? Bir de asıl konuyu açmamın sebebi proteini kaça çıkarmam gerektiği ? karboyu kaça düşürmem gerektiği ? çok acil yardım bekliyorum biraz sıkıntılı bir durumdayım :)

Şimdiden teşekkürler benim gibi cahilleri aydınlattığınız için

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri :ketosis , ketojen

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. asdfghnazl

asdfghnazl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Protein tozu içmek ketosis evresinden çıkarır mı ?

Sayfayı Paylaş