kesin kararlıyım ama nasıl başlamalıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Atakaneyc tarafından 20 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Atakaneyc

Atakaneyc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Şimdi bilgili arkadaşlarım sadece karın bölgemde oturdugumda belli olan yağlanma var şimdi ilk günden ihtibaren protein tozu kullanmalımıyım yoksa bir kaç ay sonramı başlamalıyım? teşekkürler. duh

2. koskor4141

koskor4141 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    oturduğumda belli oluyor nedir yav göbek varsa vardır yoksa yoktur :D

3. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    Eğer salondaysan hocana danış benim düşüncem protein tozunu 2.5 ay sonra kullanırsan daha çok yararı olucaktır ilk zamanlar zaten ağırlığa yatırmazlar senı oturduğundaki yağların gitmesi gerçekten zor o bendede var biz ona deri diyoruz ( tabi sarkma değilse eğilince azıcık ele geliyorsa) onun birazı gitmesi çok uzun zaman alır ama tamamen gitmesi imkamsız profesyonel fitnessçılarda bile eğilince o dediğin deri sıkışıp toplaşıyor deri olduğu için bir sıkıntı yok.Yardımcı olabildiysem ne mutlu kardeşime .

http://www.geneticwar.com/wp-content/uploads/2012/08/144.jpg örnek dikkat et çok az bundada varsa artık

Son düzenleme: 20 Eylül 2013
    Atakaneyc bunu beğendi.
  4. Atakaneyc

Atakaneyc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ozan O kadar ugraşmışsın yazmışsın çok teşekkür ederim öcellikle. Yaklaşık 6 yıldır gittigim futbolu bıraktım ve hızlı bir şekilde yağlandım , şimdi çok sağlam bi deitle sıkı bir sporla 2-3 ay içinde toparlamayı umuyorum tekrar teşekkürler.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:45 ----------

Koskor demek istedigim hafif dar t shirtler fln dışardan bi sıkıntı yok gibi ancak motorla fln giderken önümde birşey sallanıyor rahatsız oluyorum.

5. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Sağlam beslenme ve Kardio antremanı ile o problemim çözülür.Protein tozu konusunada gelirsek bana göre amaç fit bir vücut ise sadece protein tozu değil tüm supplementler gereksiz sağlam bir beslenme programı ile supplementlere ihtiyacın kalmaz forumda beslenme üzerine çok bilgi var işe şimdiden koyulursan kısa sürede hatırı sayılır bilgilere ulaşabilirsin. Ama sen ben beslenmeyi yapamam supplement kullanıcam dersen ilk 6 ay geçtikten sonra kullanman en idealidir.

Sayfayı Paylaş