Kerim Canöz!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Zonepro tarafından 24 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Zonepro

Zonepro Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Networking Uzmanı
    Merhaba İyi Calısmalar Ben Yaklasık 2.5 aydır bu spor ile uğraşıyorum ve merak ettiğim ve önemsediğim önemli bir husus var yaşım ve kemik gelişimim,Eğer Kemik gelişimimimin tamamlanmadığı ispatlanırsa kessinlikle bodye ciddi bir şekilde ara vermem gerekiyor çünkü boyum normale nazaran kısa ve kemiklerim ince ... Kemik gelişimimin tamamlandıgını nasıl tam olarak anlayabilirim? boy uzamam seneden seneye artış gösteriyor oda tam belli değil bundan nasıl eminn olabilirim asıl korkum ve sorum budur aydınlatıcı ve dogru önerileriniz icin Sonsuz Sükranlarımı ve Tesekkürlerimi Sunuyorum...

Fotoğraflarıma Göre Kemik Gelişimim Hakkında Yorumlarınızı Esirgemez iseniz Memnunn Kalırım .

Saygılar.

[​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG]

Ölçülerim
    Boy:1.70
    Kilo:53
    Ölçülerim İse;
    Omuz:102 cm
    Göğüs:80 cm
    Bel:69 Cm
    Kalf:32 cm
    Bilek:17 cm
    Biceps:28 cm

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Temmuz 2007
  2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    başlık yanlış yere açılmış..yeni başlayanlar bölümüne taşındı..(kendi vücut resimlerim bölümünün kuralları vardır)
    resim falan göremiyorum ayrıca..en kısa zamanda eklemelisin..

kemik gelişiminin durumunu doktora gidip neden öğrenmiyorsun..??
    ayrıca
    konu başlıkları açıklayıcı olmalı.. lütfen forum kurallarını okuyalım..

Son düzenleme: 24 Temmuz 2007
  3. Zonepro

Zonepro Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Networking Uzmanı
    Diez nasıl resim falan göremiyorsun ben resimleri yukarı ekledim sanırım sende bir problem var ve konuyu doğru yere açtığımı biliyorum.

4. CENTAUR

CENTAUR Guest

Zonepro kendi vücut resimlerim bölümünde resim ekleme kurallarını bir oku bakalım kimdeymiş problem, ayrıca vücut resimlerinde gelişim ve form için yorum istenir, kemik gelişimi hususu için konu açabileceğin başka bölümler var.

5. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    şuan yaşın 17. bence iyi beslenme ve antrenman ile kemik gelişimin de olumlu yönde etkilenir. boyunun kısalığından şikayetçi isen ve uzayamam diyorsan bacak çalışmalarında fazla ağır squat yapma derim. onun haricinde olumsuz bir yönü olmaz....

6. Zonepro

Zonepro Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Networking Uzmanı
    Ya Sizin amacınız üyeleri yardımcı olmak değil zıtlaşmak tamam yanlışım varsa düzeltirsiniz ama vucüd resimli bir konuyu nasıl yeni başlayanlara açabilirim kimin mantığı doğrular bunu ben bi konu hakkında yorum istedim sadece amacım sadece yorumlarınızı almak ama tutturmuşsunuz bi laftır gidiyo yanlış yere açtın tamam açmışımdır kardeşim eğer açtıysam yanlış yere açtın dersin yorumunu yazarsın bazıları var ki işleri inat olmuş ... yanlış anlamayın kimseyi kırmak yada incitmek degil niyetim insanlara biraz saygılı olun tek istediğim bu...benim aklimda hiç böle şeyler yazmak gelmiyodu konuyu açarken ama diretiyosunuz be kardeşim şimdi haksız olan sussun.

7. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Zonepro,
    Amacimiz egerki yardimci olmak degilse, neden foruma bir baslik aciyorsun?
    Sen önce forum kurallarini okumayi ögreneceksin, ondan sonra hakliysan bizlere tas atacaksin!
    Burada sana mesaj atmaya hickimse mecbur degildir. Ayrica Forum yönetimi olarak, forum kurallarina uymayan ve halen diretenler yardimci olmuyoruz, bunuda ögrenmis oldun.
    Sen kurallara uy, baslik ac bak nasil yardim aliyorsun.

Son olarak, burada seni kimse zorla tutmuyor. Forumda halen üye olmak istiyorsan, forum kurallarini oku.
    Senin mesajlarini bundan sonra kendim takip edecem.

Saygilar

8. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Fotoğraflar bir harika .:D:D .

9. skygokhan

skygokhan Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Sence ben vücut yapmaya çalışma daha uzarsın kardesim..ASkerden sonra başla benim fikrim

10. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    17 normal bir yaş body ye başlamak için. squat tarzı omurgaya baskı yapan hareketlere ağırlık vermediğin sürece kemik gelişiminede faydaları olacaktır body nin.

11. Zonepro

Zonepro Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Networking Uzmanı
    Öncelikle ilginiz için teşekkür etmek istiyorum squat tarzı birde leg press tarzı hareketlerden oldukca kaçınıyorum hatta hiç yapmıyorum desem yeridir ve kondisyon hareketlerine ağırlık veriyorum dips gibi barfiks gibi hareketleri cok yapmaya calısıyorum ve bodynin kemik gelisimimi engelliyeceğini düşündüğüm için ara vermek istiyorum ama bu işi ileride kısmet olursa canı gönülden yapacağıma inanıyorum yani şimdi olmasa bile ileride var bu kesin olarak.Sizden Alternatif Ve Önerilerinizi Rica Ediyorum Sadece

Teşekkürler Saygılar-

12. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    bence haman vg ye başla ve kilo almaya çalış bende senin gibi zayıftım ve çok kötü kelimelere maruz kaldım desem yeridir
    azimli ol çalış beslen
    kilo aldıkça kendine güvenin gelecek emin ol hep daha iyisi olmak isticeksin
    hemen bi salona kaydol ve başla

13. Zonepro

Zonepro Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Networking Uzmanı
    Arkadaşlar gercekten tek korkum boy problemi birde kemiklerim yeterince kalın değil normale göre bodye tekrar baslarsam kemiklerim ince kalır diye korkuyorum şu fesfeseleri atlatabilsem kendimi ileri dönük planlıyacağım.

14. CENTAUR

CENTAUR Guest

Bak Veyron yukarda ne demiş.

Konu hakkında gerekli cevaplar verilmiş konuyu kapatıyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş