Kendinizi nasıl motive ediyorsunuz? Yöntemler?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve okaysarac tarafından 4 Kasım 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. Tripcan

Tripcan Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul / Ataşehir
    Nu-metal veya rock dinlerim eski sevgililerimi düşünüp canımı sıkarım...Topunuzun belasını diye destur çeker ağırlığımla sevişirim...

2. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    bir dönem partnerim başımda bağırıp duruyordu ama o bağırdıkca ona uyuz oluyordum :) aksıne motıvasyonumu bozuyordu

baktım boyle olmuyacak düzgün bı sekılde ızah ettım ve tek çalısmaya basladım ve kendıme geldım

motıve olayı bılmıyorum bana cok basıt gelıyor tabı teksem
    bide sadece arnold ın resmine bakmam yetiyor (joe ile tanışmadan oncekı hali)

birde aklıma gelen arada bır kendıme soyledıgım
    daha fazla büyümelisin

3. Tripcan

Tripcan Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul / Ataşehir
    Öyle partnere sanayi elektriği vericeksin...

D.Wolf bunu beğendi.
  4. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    :D:D yok yaa iyi bir arkadaş sonuçta benim için yırtınıyordu :D

oda tek çalısmaya başlayınca daha verımlı antremanlar cıkarmaya başladı

motive olayı

5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    aynen bende rock müzik dinleyerek ve1 hafta önce ayrıldığım eski kız arkadaşımı düşündükten sonra çalışmaya başlarım

6. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Benim binbir çeşit kendi kendini motive yöntemim var ve çoğu kafamın içinde nadiren dıştan müzik vb. sese görüntüye resme ihtiyaç duyarım.

Beni en iyi kendi görüntüm motive eder duvardaki Mr Olympialardan çok. Kendime de az bakıyorum yani ayna sevdalısı hiç değilim ve olmadım da. Ama ister istemez aynada kendimi görünce motive oluyorum.

Bazen patlayacak gibi görünen damarlarımı gördükçe motive oluyorum, patlayın ulan diyorum.

Bazen de kendimi zorlarken nedendir bilinmez kendime geber ulan geber diyorum. Aynı şekilde yine nedendir bilinmez bazen de gebert ulan diyorum gebert !

Müzik konusunda aşırı geniş bir yelpazem var, ayrıca bir kaçı müstesna birçok klasik müzik beni aşırı sinirli yapıyor. İçten içe deli oluyorum adeta ağırlıklarla teskin oluyorum ve eğer sizde benim gibiyseniz ağırlık basarken klasik müzik dinleyin içinizde klasik müziğin oluşturduğu şiddet eğilimi bastırmak için güzel bir yol.

Aynı şekilde bir ara mehter marşı dinlerdim, bende bütün marşların mükemmel kayıtları var, ve bazıları gerçekten motive ediyor. Misal estergon kalesi de motive ediyor ama az, aynı şekilde yine bir mehter marşı olan "buna er meydanı derler bunda söz olmaz yandım amman amman...." diye başlayıp giden marş daha motive edici....

Eski sevgililerin düşünerek kızan ve ağırlıklarla sevişen arkadaşlar varmış, güzel bir yol. Zaten Arnold'da dememiş midir

"İyi bir pompalama, orgazm gibidir" diye : )

7. Tripcan

Tripcan Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul / Ataşehir
    Arnoldada hakkım geçmiştir gaddarkemal ;)

Ozzers sanayi elektriği %20 lik bi performans artışı sağlıormuş ;) Kaynak : Ayedaş

8. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Acı çekmeyi seviyorum..antremandan sonraki wheyi hazırlamaya dermanım kalmamasını..ve ya aynaya bakıp istediğim vücuda sahip olmak için ne kadar kaliteli çalışmam gerektiğini düşünüyorum işte bu gerekli motiveyi sağlıyor..amacım daha guclu,daha hızlı,daha cevik olmak ve calismak zorundayım o zaman yol gorundu salona mars mars :)

9. Drs

Drs Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Baketbol
    Yer:
    Ankara
    ben kolay kolay gaza gelemiyorum motivede olamıyorum zaten en buyuk eksiklerimden biri hiç hırslı değilimmmm ne olucaksa benım bu halim

10. murinyo

murinyo Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    ben öyle yada böle başladım şuan ortanın bi kaç kademe alt kademesindeyim ,en azından vücudumuz beğenen var :)
    motive etmek için eğer vüct yapmassman nolr?
    eski halime dönerim ve şuana kadar yaptıklarım boşa gder,çevremdekilerin gözündeki bodyci murat,bu adam günde 15 yumrta yiyo,yanında pilav taşıyo ( ki bunalrı duyman hoşuma gdyo) böle laflar yerine,ulen bu adam iyidi eskiden biraz şekilliydi şimdi fıss . ianaın bunu duymak hiçte güzel olmaz..bide mesla 1 yıldr yapıyorum önce eski resimlerime bakarım sonra şimdikilere ve derimki KEŞEK daha sıkı çalışsaymışım daha iyi beslenseymişim şimdi nasıl olurdu acaba,yada çok zahmet çekmiş çok emek harcamış arkdşlarımız ( bknz; ayaz,pump forever,d.wolf) ve ismini sayamadığım dier arkdşlarımı kendime örnek alırım onalr neler neler yapış,neler yemiş,ne emekler harcamışlar da sonunda böle olmuşlar ?işte bu sorulara verceğim cvplar ne olursa olsun beni motive ediyo...bide hep şöle hayal edrim kendimi yapmışm istediğm gbi bi vücut,giymişi şortu,gtmişm bodruma ohh! herkezin gözü üstümde yabancı dile ne gerk var vücut dilyle tavla hatunları :) bu da beni motive edn faktörlerden biri ...
    çok motive oldum ben idamana gdiyoooooooooom ;)

11. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    murinyo yazim diline dikkat et!!!

aneximandros bunu beğendi.
  12. murinyo

murinyo Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    tamam saydam. kusura bakmayın arkadaşlar...herkezden özürdiliyorum..

13. sakocan

sakocan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Valla ben platonik olarak aşık oldugum kızın beni o an izledğini ve sanki kendimin bir yarışmada oldugumu kazanın onunla olacagını dusunerek ve hadi hadi yapabılirsin dediğini duyuyor gibi oluorum ve çok iyi bir motivasyon oluyor kendi adıma:)

14. aLexmk

aLexmk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    1 yıl sonraki olabilecek halimi hayal ederim ve adada denize girerken kızların beni nası kestiğini gözümün önüne getiririm :) kız olayı baya etkili motive olmada ayrıca sert müzikler ve gıcık olduğum insanları düşününce +15 kg fln basıyorum :)

15. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    son setlerde beni gündelik hayatta sinirlendirmiş birisini-bir olayı hayal ederim.o sinirli anımı yakalamaya çalışırım.

16. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    yazın sahip olmak istediğim define vucudu hayal ediyorum...ve hep sahip olmadıklarıma kızıyorum sinirlendiriyorum kendimi

17. Battemberg

Battemberg Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    genelde kiz arkadaşimi düşünürüm. Eğer tekrari gerektiği kadar yapamassam ona zarar geliceğini düşünür, var gücümle bitirmeye çalişirim hareketi...

18. hondarslan

hondarslan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarım
    Yer:
    KONYA
    evet kan gitmesi gereken yeri şaşırdığı anları yok etmek için fitnes yaptırmayacaksın bayanlara bacak açmadır şudur budur

Sayfayı Paylaş