Kendini Bir Halt Sanma Durumu !

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve declorx tarafından 28 Mart 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. declorx

declorx Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    Selam, Merhaba arkadaşlar

bir süredir L-Arginin (AAKG) almayı düşünüyorum. araştıyorum bana faydası ne ölçüde olur vs diye

forumda imzasında antrenör ve supplementist olduğunu belirten bir üyeye online olduğunu görüp mesaj attım.

"mesajımda kilom, yağ oranımı belirtip argininin bana ne ölçüde yarayacağını sordum"

ertesi günü okundu onayı olduğu halde cevap vermemesi garip geldi (olumlu, olumsuz veya yanıtlamıyorum buradan dese tamam)

tekrar mesaj attım.

"hacı sorulan soruya cevap vermeye bile tenezül etmemek için mi bu foruma üye oldun ?" diye sordum.

aldığım cevap

"öyle bir zorunlulugum mu var GERİZEKALI"

sonrasında

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/densizlik-t49997.html

böyle bir konu açarak hakaretlerine devam etmesi "DENSİZ, SALAK, APTAL"

adminlerle mesajlaşmamda hiç bir üyenin ayrıcalığı olmadığı ve herkesin eşit ceza alacağı söylendi. ama defalarca moderatöre şikayet etmeme rağmen hiç bir şey yapılmadı.

bodyforumtr VG konusunda bilgili! insanların bilgisizlere hakaretler yağdırması için mi kuruldu ? bu kendini bi halt sanan DANGALIĞIN bir an önce cezalandırılmasını talep ediyorum. başka insanlarada SIĞIR lık yapmadan önce...

sabana vursan anca tarla sürer allahın ayısı. gelmiş burda kral sanıyo kendini

(ÖNEMLİ NOT: Herhangi bir şekilde ceza alırsam aynı şekilde onunda ceza almasını istiyorum. Despo nun dediğine göre herkes eşitmiş

Ekli Dosyalar:

• hakaret.JPG
      hakaret.JPG
      Dosya Boyutu:
      37,9 KB
      Görüntüleme:
      423
  2. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Kimse Senin Hizmetinde Değil. O Şahıs Senin Maaşlı Elemanında Değil Sana Cevap Verme Mecburiyetinde Olsun. Üslubuna Dikkat Etmezsen Öyle Cevaplar Alırsın.Terbiyesizlik Etme. Senin Gibilerin Bu Forumda İşi Yok.

Son düzenleme: 28 Mart 2012
  3. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan
    Sanalda oldugu için mi herkes birbirine bukadar sallıyo hakaret edıyo anlamadım 2gündür amma mevzu oldu bu yaa....Kapatın konuyu gitsin modlar geregi neyse yapsın..adı üstünde sanal ortam hepimiz sanalız gercek degiliz :) kimse kimsenin yüzünü görmuyo biraz relax ya :)

4. declorx

declorx Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    bana cevap verme mecburiyetinde filan yazmadım. öyle bir yazı gören var mı ? ama bana hakaret etmeme mecburiyetinde.

terbiyesizlik etme ? diyosun sonrada üsluptan bahsediyosun dingil !

sen kimsin ki beni bu forumdan kovuyosun ?

5. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    takma kafanı hepsi gecer :D

6. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    "hacı sorulan soruya cevap vermeye bile tenezül etmemek için mi bu foruma üye oldun ?" diye sordum.

Adama Diyorsun ki Sen Bana Cevap Vermiyorsan Burda İşin Ne? İşi Sana Ve Senin Gibilere Cevap Vermek Mi?

Aileni Çok Güzel Temsil Ediyorsun Sana Güzel Bi Terbiye Vermişler ;)

Benim Kovmama Gerek Yok Zaten Kovulacaksın. Büyüde Gel(Akıl Olarak)

7. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    İki başlıkta gereksiz olmuş, neticede özelden olan yazışmalar forumu ne kadar bağlayabilirki?

8. declorx

declorx Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    fiestacondom sağol hacı :D

imzasında cevap vermediğini belirtebilirdi. cevap vermeyeceksen burası hava atma yeri mi ki ? imzana supplementist cart curt yazıyosun.

ne ailemi nede terbiyemi ispatlamaya ihtiyacım yok, hakedene hakettiği cevabı veririm her zaman. gelip bir başkasına hacı diye hitap ettiğim için terbiyesiz diyosun dingil cevabını alınca zoruna gidiyor öyle mi ?

senin kovmana gerek yok ha ? önceki mesajında baya istekliydin kovmaya ? yan çiz yan yan :) ben banlanırsam o ayınında banlanması gerekir. ki başından beri ona gereken ceza verilseydi ben bu konuyu açmazdım.

@hasanateş
    hem özel mesaj yoluyla hemde konu açarak bana hakaret edildi. gereken yapılmadı

Son düzenleme: 28 Mart 2012
  9. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Zoruma Giden Bişey Yok Şükürler Olsun Ki Senin Gibi Terbiyem Yerlerde Değil

10. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    bence özel mesajlar ne olursa olsun paylaşılmamalı
    kimse kimseye hakaret etmemeli
    kimse cevap vermeye mecbur olmamalı
    neresinden tutsak yanlış şeyler bunlar

Pulbiber072 bunu beğendi.
  11. Supernatural984

Supernatural984 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    MArmaris
    2 gündür bu konu malesef devam ediyor, keşke olmasaydı dediğimiz durum, declorx; kaale alınmadığını düşünüp mesaj atmış ( ama hoş bir mesaj değil 2. mesaj ) , imzasında suplementist yazan üye ise yanlış a daha kötü bir yanlışla cevap vererek bir mesaj atmış, şimdi ise declorx, konuya duyarsız kaldığını düşünerek devam ettiriyorsun.

Öncelikle diğer üye zaten farkına varıp özür dilemiş, bir anlık öfkeyle malesef oluyor böyle şeyler, daha birçok üstadımız var bu forumda yardım alabileceğimiz, cevap gelmiyorsa bir bildiği vardır deyip üstelememek gerekli. Açıkçası ikinizide kapatsalar üzücü bir durum olur, diğer tarafta özür dilemişken sana bunun üzerini kapatmak yaraşır.

Spor yapan kişiler olarak normal ve agresif kişiliklere nazaran daha iyi bir görüntü çizmemiz gerektiğine inanıyorum, suçlu veya suçsuzu aramak yerine siz değerli kardeşlerimizin sorularını ve cevaplarını takip etmeyi dilerim...

Kaybetmek kolaydır, silersiniz biter. Ama kazanmak zor olandır. Saygılar....

hasanateş bunu beğendi.
  12. JackSniff

JackSniff Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    hayatımız da hep gereksiz soru soranlara gerizekalı deyip bir de çevreye teşhir etseydik gerçekten yaşanılmaz duruma gelirdi herhalde.. bana göre ikiniz de hatalısınız.. ama çok uzatmışsınız.. gereği yok.. (bence)

13. Pappy

Pappy Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    0
    Bunun gibi daha ergenlikten çıkamamış yeni yetmeler yüzünden forumda doğru dürüst soru soracak adam kalmadı zaten. Mahallede günde 40 tane küfür yer benimmisin demez sen bi gerizekalı dedin mi klavye delikanlılığına soyunur. Nede olsa atış serbes kimse klavye başında bişe yapamaz ya :D . Ben sana yazıyım al AAKG ni iç colemanla atışırsın 3 aya :D Ben anlamadım zeus la karakaş ufak bi tartışmada 1 ay ceza aldı adam 2 gündür etmediği laf kalmadı forumda hala yazıyor burda.

Pulbiber072 bunu beğendi.
  14. declorx

declorx Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    ben zaten cevap vermeye mecbur demedim. hakaret etmemeye mecbur dedim. diğer yazdıklarınızın aynısını söylüyorum teşekkür ederim

tamam git terbiyenle birlikte, bir daha bana cevap verme hiç bir konuda

daha önce bir çok mesajımda belirttiğim gibi hakareti yiyen benim, affeden sizlersiniz. biraz empati kursanız ölmezsiniz arkadaşlar ! diyip diyip özür dileme diye bişey olur mu... ki zaten özürü göstermelik. gerçekten pişman olsa özel mesajla özür diler. olumlu, yapıcı ve iyi niyetli yorumun için teşekkür ederim.

hayatlarında hiç bişey olamamış insanlar çevrelerindeki insanları aşağılamaya çalışarak egolarını tatmin ederler. bence bu kişinin durumu aynen bu. diğer taraftan birisi sana gerizekalı diye özel mesaj gönderip üstüne konu açıp bide ayrı ayrı hakaretler yağdırsa belki ? başka düşünürdün :) olumlu, yapıcı ve iyi niyetli yorumun için teşekkür ederim.

geldi bi dangalak daha... sen kimsin bana ergenlikti yeni yetmeydi filan diyebiliyosun hırbo ? mahallede 40 tane küfür yer miş ? klavye delikanlılığından bahsetmişsin ama genede yapacak bişey yok veriyim açık adresimi gel o 40 tane küfürden 1 tanesini et yüzüme karşı kaç dakka yaşayacaksın ? forum buluşması filan olursa mutlaka gel tanışalım beni tanıyınca fikirlerin değişir.
    (2 dakkada insanı çileden çıkartıp kendilerine benzetiyolar arkadaş, git arkadaşım git yazma bi daha benimle ilgili hiç bir yere git)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş