Kendini Şartlandırma

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Coleman Trebor tarafından 22 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Bir şey fark ettim ben definasyona girdiğim zaman kendimi şartlandırıyorum tamam karbonhidrat azalıyor kaslar definasyondayken biraz daha güçsüzleşiyor. Definasyona girer girmez ağırlıklar direk yüzde otuz azalıyor azalttığım günlük karbonhidrat miktarı ise yüzde 40 kadar. Definasyondan çıkıyorum karbonhidrat miktarını yavaş yavaş arttırıyorum yüzde 20 karbonhidrat artırıyorum bi bakıyorum nerdeyse eskisi kadar kaldırıyorum. Bu hep olan bir şey anlamadım. Acaba beslenme biraz daha iyi olunca hormon seviyeside mi düzeliyor? Şunu kesin söyleyebilirim ki daha iyi motive olduğum kesin.

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    normal olarak glikojen depoları tam doldırulamadığı için bu güçsüzlük olur ama sende karb.ı kestiğinin hemen ertesi günü mü oluyor bu gerileme?

3. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Bu işte mental güç, mental kuvvet, mental dayanıklılık artık siz ne diyosanız, bence herşeyin başında geliyor. Her antrenmandan önce ve her setten bile önce kendimi her zaman motive ederim ve kolay kolay gerilemem. Geçen antrenmanda 100 kg 4tekrar yaptıysam bu antrenmanda en kötü aynısını yaparım ama daha azını yapmam çünkü biliyorum ki ben bunu yapabiliyorum ve yapıcam. Bu mantıkla ilerlersen bu tarz düşüşler yaşamazsın. Tabiki karb. azaldığında glikojen depoların çabuk tükeneceği için biraz azalma olması normal. Ama bu çok fazla ise antrenmandan önceki komplex karbonhidratını arttır ve gece aldığın komplex karbonhidratını düşür veya sıfırla.

4. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    bu olay ayni benim kreatini yukleme yapmadan once ilk kez kullandigimda birden bire cok guclenmem kilo artirmam gibi bise yani:D:D tamamiyle psikolojik :)

5. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    diez ertesi gün direk olmasada büyük fark oluyor. güçsüzlük normalde farkında olmadan sanki vücuduma şunu diyorum. Definasyondasın bunu kaldıramazsın. Ama eski halime 1 haftada dönüyorum.

Sayfayı Paylaş