Kendime hazırladığım Bulk Beslenme Programı ( Kilo alma sıkıntısı çekenler için birebir )

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve prostarkztr3 tarafından 10 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. prostarkztr3

prostarkztr3 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle merhaba ,
    Şuan Bulk dönemindeyim 176 boyunda 71 kiloyum 17 yaşındayım . 3 aydan beri salona gidiyorum ve kilo almak için kendime güzel bir program yazdım biraz yağ oranı fazla ama yağ oranı ve karbo oranı fazla olunca çok daha kolay kilo alabiliyoruz ve onun yanında da yüksek bir protein oranı var beslenme programımın.

Beslenme programımda öncelikle kalori protein karbo yağ vs hesaplamarın hepsini diyetkolik sitesinde yapmış bulunuyorum.
    Değerleri yuvarlama yaptım %100 doğru çıkmaya bilir örneğin 16.6 gram proteini 15 gram protein olarak yazdım .

Daha iyi görmeniz için resim fontunada getirdim ben bu programı kullanacağım isteyen çıkartıp kendide faydalanabilir

Yorumlarınız ve görüşleriniz benim için değerli iyi forumlar...
    Not:Sarıyla yazdığım yer olmasa da olur değerleri listeye koymadım
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Mayıs 2014 ---
    Antrenmandan sonra 25 30 gram protein yerini %100 gold whey optimum proteinle karşılıyorum onu yazmayı unutmuşum

ve Pazartesi günü Kreatin yüklemesine başlayacağım.

Sisteki siluet bunu beğendi.
  2. yns2384

yns2384 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yulaf da ekleyebilirsin.Mesela yatmadan once yulaf sut kuruyemis karisimi yapabilirsin.Bende ramazandan sonra bulka girmeyi dusunuyorum.programin bana da yardimci olacak.

3. Zümrüd-ü Anka

Zümrüd-ü Anka Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Ellerinize sağlık hazırladığınız kür için.Fakat bana kalırsa kilo sorunu çeken arkadaşlar için benim tavsiyem bir diyetisyene başvurmaları.Yapılan kan tahlili şeker ölçümlerinden sonra diyetisyenler zaten kolay yönden yönlendiriyorlar.

4. RoLL

RoLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Antrenmandan önce süt içmek hiç mantıklı değil laktik asit insanın uykusunu getirir ve kaslara yorgunluk hissi verir bununla ilgili bir çok makale var savunan veya savunmayan ama uykunuzun geldiği bir gerçektir.

Süt yerine 1 tane muz yemen daha mantıklı patlama etkisi yapabilir.

Sayfayı Paylaş