kendime göre hazırladığım bu program sizce nasıl?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve errayn tarafından 14 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. errayn

errayn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba arkadaşlar kendime göre şöyle bir program hazırladım ve 1 haftadır uyguluyorum.. gece 11 de antremana başlayıp 40-50 dk koşu+hızlı yürüyüş şeklinde cardio yapıyorum ardından 10 dakika ara verip vg denilen göğüs kol sırt vs çalışmaları yapıyorum + mekik çekiyorum 1 saat kadar sürüyor buda, antreman gece 1 gibi bitiyor.. sonra 1 gün ara verip diğer gün aynı şekilde cardio yapıp ve 10 dakika aradan sonra şınav barfiks gibi hareketler yapıyorum şınavda 20*3 şeklinde çeşitli kombinasyonlar barfikste 5-7 * 3 şeklinde kombinasyonlar çalışıyorum + çeşitli kombinasyonlarda mekik çekiyorum buda 45-50 dk sürüyor.. ve yine gece 1 gibi bitiyor.. antremanlardan sonra sitede yazdığı gibi mevye suyu vb şeylerden takviye yapıyorum duş falan aldıktan sonra yumurta süt peynir vs yiyorum 30-45 dk sonra yatıyorum.. haftada 3 gün birgün cardio+vg birgün ara birgün cardio+ şınav-barfiksşeklinde uyguluyorum.. size göre bu nasıl bi programdır.. sorunum bel - bacaklarda hafif yağlanma ve seri olamama vs.. istediğim serilik, güç ve üst tarafı genişletmek :) şimdiden teşekkürler

2. adamkral

adamkral Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Amacın bel bacaktaki yağı yok etmek fakat hem gece antreman yapıyorsun hemde antrenman sonra 1 de yemek yiyorsun?

Bence antrenmanını saat 2-3 gibi yap ama öğlen :)
    Ardından dediğin gibi proteinlere yönel.

3. errayn

errayn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yemek dediğimde 1 tane kaynamış yumurta biraz süt falan.. sitede antremandan sonra protein alın diyorlar ya o yüzden böyle yapıyordum artık yapmam :) peki antreman nasıl amacıma ulaştırır mı beni bu program.. teşekkürler

4. adamkral

adamkral Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Boyunu kilonu yağ oranını yazmadan ben ve diğer herkes cevap yazamaz amacına oluşturur veya oluşturamaz diye :)

5. errayn

errayn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    boy 1.75 kilo 68 yağ oranımı bilmiyorum ölçtürmedim

6. errayn

errayn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    cevap yok mu arkadaşlar

7. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    ip atla, karın ve bel çalışmalarını biraz daha şekillendir. bu şekilde yağ yakımın hızlanacaktır. üst vücudun için bench dips te yap, dumbbell var ise lateral raise, front raise, upright rowing vb. hareketleri ihmal etme

8. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    gunluk beslenme programın nedır

9. errayn

errayn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ekmeği şekeri azalttım, daha çok protein ağırlıklı beslenmeye başladım, tıka basa doymadan sofradan kalkıyorum lakin uyku düzenimin bozukluğundan dolayı gün içinde 2 öğün yemek yiyorum öğlen 12-1 akşam 7-8.. uyku düzenimi düzeltmeye çalışıyorum. düzelirse 3 öğüne çıkacak inş.. öğün aralarında incir şeftali ceviz fındık vs ile geçiştiriyorum.. özetle bu tür besleniyorum..

Sayfayı Paylaş