Kendi Programimi Kendim Hazirlamak

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ARSON tarafından 13 Kasım 2005 başlatılmıştır.

1. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    artık kendi vücudumdaki eksikliklere yada artılara göre hacim almak için kendi programını kendim hazırlamak istiyorum . nezaman hocadan istesem burada yazılan genel görüşlere ters şeyler yazıyor ve memnum kalmıyorum. neyse kendime bir program hazırlarken nelere dikkat etmeliyim. neleri göz önünde bulundurmalıyım. 9 aydır body ile uğraşıyorum. önceki programlarımda kimi arkadaşlardan destek aldım ama artık kendim hazırlayabilirmiyim.??? yardım ederseniz sevinirim.

Steve bunu beğendi.
  2. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    elbette kendiniz hazırlayabilirsiniz...ancak...hangi hareket ne işe yarıyor, amaca uygun set-tekrar sayısı kaçtır,uygun antreman tekniği vs vs gibi bilgileri araştırıp biraz daha kapsamlı öğrendikten sonra...eğer henüz bunu yapmadıysanız, kendi kendinize program hazırlamamanızda yarar var...

3. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    peki bunları bulabileceğim türkçe bir kaynak varmı .[ internette olursa daha makbule geçer :D ]

Steve bunu beğendi.
  4. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    forumda hareketlere dair bölümler var..oralara bir bakın...www.abcbodybuilding.com, www.freetrainers.com gibi siteler uygun adreslerden...ama bunlar maalesef ingilizce...türkçe olarak da google'da bir aratın....ayrıca okumanın yanısıra pratik de önemlidir....

Sayfayı Paylaş