Kendi Hocam Motivasyonumu Mahvetti:Gerçekler Acıdır.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve fatiko15 tarafından 26 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Bir spor salonunda ise basladim.2 tane hoca var bende onlara yardimci oluyorum.Zaten gelisimim durdu gibi bisey 39 cm kol 77 kiloda kaldim.3 saate bir ana ve ara ogunler yiyorum prof gibi besleniyorum.Hocam dedi ki : Malum seylere basvurmadan bu sekilde anca yaglanarak buyursun.40+cm kol ve tıkır tıkır(define) bir vucut istiyorsan malum yonteme basvurmalisin dedi(kendisi bu islerin satısıyla filan ilgilenmez ticari bir çıkarı yok).Bu sekilde de buyursun aka sisko biri olursun dedi.Bu sporun gercegi bu dedi.Benim suan psikolojim altust oldu.Ne calisasim geliyor nede yemek yiyesim:(:(
    --- Mesaj birleştirildi, 26 Ağustos 2014 ---
    Bu sporun acı gercegi degil mi bu ?

Son düzenleme: 26 Ağustos 2014
  2. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Yarışmaya katılmayacaksan malum şeylere gerek yok boşuna kafanı takma.

letsev bunu beğendi.
  3. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    eski konuna göz attım daha bir yıl olmuş, yağ oranın %17 imiş, sen merak etme yarışmaya katılma gibi bir hedefin yoksa bir kaç sene içinde hoş bir vücuda sahip olursun, yağ oranını biraz daha azalt %13 civarı daha iyi gözükürsün. Kolunun kaç cm olduğu yahut benç te kaç bastığın önemli değil yarışma veya powerlifting ci olmayacaksan :)

letsev bunu beğendi.
  4. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    boyutuna değil işlevine bak. güzel hoş estetik bir vücut inşa et yeterli.

5. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Merhaba sanırım siz plato evresine ulaşmışsınız forumda platonun nasıl atlatılacağı hakkında bir çok yazı var ama ben sizin için bunu buldum forumumuzda..
    " S - Bir Plato Nasıl Aşılabilir ?
    C - Plato, aynı ağırlığa haftalarca "saplanıp kalmak" ve hiç aşamayacak gibi görünmek demektir. İşte bir platoyu aşmanın bazı yolları:

* Vücudunuza dinlenme şansı vermek için bir hafta ara verin.
    * Antrenmanınızın döngüsünü ve egzersiz programınızı değiştirin.
    * Zayıf olan kas guruplarını daha çok geliştirin. Örneğin, Bench Press'deki kaldırdığınız ağırlıklar sizi tatmin etmiyorsa, Triceps kaslarınızı daha çok kuvvetlendirmelisiniz. Çünkü zayıf triceps kasları, Bench Press'de daha fazla kilo kaldırmanızı engeller.
    * Kaslara şok çalışma uygulayın.
    * Çalışılan kilolardan ağırlık eksiltme ve devam etme (Çalışma sistemleri bölümünde açıklanacaktır.) tekniğini kullanın.
    * Negatif tekrarlar yapın.
    * Hafif bir ağırlığı 10 set 10 tekrar uygulayın.
    * Partnerinizden ağırlıkları 5 kg. veya 10 kg.lık plâkalar halinde ilâve etmesini isteyin. Böylece ağırlıklara daha çabuk alışırsınız ve zihinsel konsantrasyonunuz olumlu yönde seyreder. "

letsev bunu beğendi.
  6. fatih.b

fatih.b Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Cahilligimden soruyorum affedin. Malum seyler ne ???

7. sefayksl

sefayksl Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    System and Network Expert
    Yer:
    Baku/Azerbaycan
    Steroid

8. Fraktal

Fraktal Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    18
    Şimdi bence sorun şu; bir kere herkes aynı tip besleniyor; yumurta tavuk pilav vs. Türkiye'de adam gibi beslenme konusunu pek bilen yok, vücut yapacağız diyene aynı şeyleri dayıyorlar. Vücut mu yapmak istiyorsun? Yaz o zaman: günde 500 gram et, 1 tabak lapa, 10 yumurta, creatin, toz alacaksın... Hep böyle gidiyor öyle olunca da sıkıntı çıkıyor. Doğal olarak yapılabilir ama çok sağlam profesyonel bir beslenme programı lazım? Mesela kaçımız kan grubuna göre besleniyoruz veya panax kullanıyoruz? Belki de hiçbirimiz o yüzden beslenmeye odaklan kendini geliştir ve ondan sonra sonuçları izle.

Sayfayı Paylaş