Kemik Uzatma Ameliyatı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve barfiksPro tarafından 20 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    Şimdi geçireceğim operasyondan sonra kemik uzatma ameliyatı olacağım.İnternetten araştırdım ama fazla birşey bulamadım eğer olan varsa çok sancılı ve ağrılı geçiyormu ameliyat ? kolumdan olacağım ayaktan değil en az 3-4 ay o demir sistem kolumda duracak sanıyorum fazla zorluk çıkarır mı acaba ?

2. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Neden kolunuzu uzatıyorsunuz ki ?

3. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    Kısa olduğu için olabilir mi ? :) yani teki diğerinden kısa küçükken geçirdiğim bir kaza sonucu sağ koldaki iki kemikten bir tanesinin uzama plağı zarar gördü işlevini yitirdi.

4. McCurry

McCurry Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    hadi ya :/

"Kaza"yı biraz açabilir misin?

5. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    Tabi yüksek biryerden düştüm sanırım yere düşerken elimi ters bir şekilde uzattım yerden kalktığımda elim kolumdan bağımsız tamamıyla ters dönmüş sağ elin sağ tarafındaki kemik olduğu gibi dışarıdaydıi sanırım yere sürtünmesi sonucu orda el ile kolun arasındaki uzama sıvısı olması lazım o zarar gördü şimdi 2 türlü ameliyat var birincisi şekil bozukluğu için ikincisi kemiğin boyunu uzatmak için şuan zaten sağ el soldan kısa olduğu için vücudumun sağ tarafı sola nazaran daha az gelişmiş ki ben sağlağım :)

Sayfayı Paylaş