Kemik Gelişimi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve rofl tarafından 12 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. rofl

rofl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konu hakkında sadece 1 konu daha vardı.Ordada herşey belirsizdi açıkçası bir seviniyorum bir üzülüyorum okurken.Kesin bir yanıt almak için soracağım şimdiden teşekkürler : )

Boy:183 cm
    Kilo:74 kg

Benim sıkıntım omuzlarımda.Çok hafif göbekliyim omuz çatımda dar ve + dan biraz trapezlerim gelişmiş durumda.Tüm bu nedenlerden dolayı omuzlarım dar gözüküyor.Benim merak ettiğim bu yaştan sonra omuzlarım kemik olarak belirgin şekilde gelişebilir mi? 2 senedir bazı ortamlarda omuzlarını geliştir fln diye tavsiyeler geliyordu.Abartılacak kadarda dar değil.Ama geniş olsa iyi olur.
    Babam ve amcamların omuzları geniş.Özellikle babam.Ona sorduğumda senin yaşında benim omuzlarımda böyleydi diyor hatta daha dardı.İnsan genelde yakınlarına inanmıyor : ) ya da inanmak istemiyor.Senin yaşında omuzlarım dar diye çalışırdım ayna karşısında fln diyor.Arkadaş gruplarıma bakıyorum özellikle benden büyüklere 15 ten sonra tipleri pek değişmedi (En olarak).
    Merak ettiğim kemik olarak geniş bir omuza sahip olma şansım var mı? varsa neler yapmalıyım? (body olarak) Salona gitmek istemiyorum çünk gittim çıkamıyorum içinden.Bir program veriyorlar eve ceset gibi geliyorum.Evde kendi çapımda aletlerim var:
    2 tane 3kg lik dumball ve yay.
    Ayrıca trapezleri eritme şansım var mı? göbek eritmek kolay : )
    Resimdeki omuzlar hayalim :D

Şimdiden teşekkürler umarım ileride bu başlık diğer arkdaşlarımada konu açmadan önce bir kılavuz olur.

Son düzenleme: 12 Temmuz 2009
  2. rofl

rofl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar size zahmet olmazsa yorumlar yazabilirmisiniz :) benim için çok önemli gelecek her yorum?

3. sfitness

sfitness Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    rofl, sana tavsiyem geniş tutuş barfiks çekmen öncelikle bir barfiks demiri al nasıl kullanılacagını monta edileceğini falan ögren ve geniş tutuş barfiks çekmeye başla gelişirmi gelişmezmi bilmiyorum ama sana getirisi olacagı kesin

kolay gelsin

4. abkhazia81

abkhazia81 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Düzce
    Omuzlarını kemik olarak açmak genişletmek istiyorsan eğer imkan varsa kum torbasında çalışmalısın. Bunun dışında bi çözüm varmı bilmiyorum ama kum torbası işe yarıyor. Genişletme konusuna bende merak sarmıştım bi ara.

5. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    benim cok yakin bi arkadasiminda omuz kisma seninki gibi. o omuz calisirken dumbellarla yana acis calisti trapezler dahada gelisti . sen dumbella yana acis calisma oyuzden seninkide daha gelisebilir fazla trapezin olursa omuzlarin dusuk gibi durur

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas

Sayfayı Paylaş