Kavga Esnasında Aşırı Heyacan ve Titreme

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve egowest tarafından 13 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. egowest

egowest Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konuyu yanlış yere açmış olabilirim veya konunun ismi uygunsuz olabilir kusura bakmayın.

Sorunuma gelecek olursak. Daha bugün iş yerinde bir adamla tartıştım. Yaşım 20. Adamın yaşıda 35 civarı filandı sanırım. Laf dalaşı bayağı bir büyüdü artık anladım bu böyle bitmeyecek kavga çıkacak dedim içimden. Adam sürekli bağırıp durdu . O bağırınca bende kendimi ezdirmemek için bağırdım ve karşılık verdim. Daha sonra adam geldi benim boğazıma bir yapışıp bıraktı ardından laf dalaşı devam etti . Sorunum ise tartışma başladıgı andan itibaren ellerim ayaklarım titremeye başladı. hani tansiyonu düşerde insanın eli ayagı çözülür ya öyle oldum. Adam boğazıma yapışınca bile birşey yapamadım. İçimden habire vur gibisinden sesler geliyor ama kalkmıyor elim. Sürekli sonucunu düşünüyorum olayın. O adamı orda hastanelik etmek istedim ama yapadım. Beni yanlış anlamayın kavgaya bayılan birisi değilim. Sadece o anda kendimi savunmak istedim. Ama onu yapamadım. Nedendir bu bana acaba. Olayın üzerinden 12 saat geçti ama hala şöyle yapsaydım böyle yapsaydım diyorum kendi kendime. Aklımdanda çıkmıyor. Bu bugüne özel bir durum değil kendimi bildim bileli böyleyim. 5 yıl taekwondayada gittim ama orda bile öyleydim küçükken.

Okuyan ve yorum yazan herkeze teşekkür ederim..

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Forum Kuralları Madde-25'e aykırı başlık!

25- Kavga önerisi istemeyin, öneride bulunmayın! Kavga etmek,dövüşmek,tehdit etmek,tabanca,silah,bıçak vb konuları içeren , bu konularda tavsiye isteyen, tasviye veren, özendiren mesaj ve konuların paylaşılması yasaktır.​
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş