Kaslardaki kasılmama sorunu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bedirhan37 tarafından 8 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bedirhan37

bedirhan37 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar bu sporla yaklaşık bir buçuk senedir ilgileniyorum sanırım genetikle alakalı gelişim konusunda çok sıkıntı çekiyorum bazen ilk günden fark olmadığını bile düşünüyorum antreman beslenme dediğinizi duyar gibiyim kesinlikle antreman ve beslenmem cok düzgün sizden şu sorunuma yanıtı olabilecek veya yaşamış olan bir arkadaş veya hocalarımızdan yardım istiyorum kaslarımdaki kasılmama sorunu pumptan bahsetmiyorum örneğin biceps çalışırken kası sıkıştırdığım noktada biceps kasından cok ön kolumu hissediyorum ve bicepsimde kasılma alamıyorum buda gelişmeme engel oluyor bir ara nasıl olduğunu anlamadım ama biceplerde kasılmayı almaya başladım ve birden 1 2 cm ölçü aldım ve çok iyiydi diğer kas gruplarındada böyle kaslardaki kasılmama sorunu doruk noktasında kası hissetmeme neden olabilir cevaplarınız için teşekkürler

2. Talhaa

Talhaa Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Diğer bölgeler için bir şey diyemem ama biceps için ağırlık az gelmiş olabilir ?

3. bedirhan37

bedirhan37 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yok kardeşim özellikle biceps kasında ağırlık arttırmaya çalışırsam kas kasılmaktan cok ön kol kasılmaya başlıyor yani ağırlık düşürsem bile ön kol kasılıyo ama az ağırlıkta biraz daha çalıştığını hissediyorum hiç yoktan :) antremandan bir gün sonra bicepslerimde ağrı beklerken ön kolumdaki ağrı inanılmaz
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Temmuz 2014 ---
    şu fikre katılırmısınız ön kolum zayıf geliyor acaba ondan bu sıkıntıyı çekiyo olabilirmiyim

Sayfayı Paylaş