KASLARA ÇOK YÜKLENMEK ZARARLI MI OLUR?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve CepKey tarafından 7 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. CepKey

CepKey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bana yakınlarım hep kaSLARIMA ÇOK YÜKLENMDİĞİMİ GÜNDE 2 SAAT filan çalışılmayacağını hatta 2güne bir yapılması gerektiğini sölüyolar.eğer böle yapıp kaslarımı zorlarsam kaslarım erir ve zararlı olurmuş.faydası olsun derken kötü olurmuşum ve kaslarım erirmiş.

bu sitedede kasların gelişmesi için ne kadar çok yüklenirsen o kadar çok kaslarımızın gelişeceğini gördüm.

acaba hangisi doğru?yardımlarınızı bekliyorum...

2. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    sen siteyi iyce incelermisin bi şöyle 10 gün kadar inan baslık acmadan bir cok soruna cevap bulucaksın...

1.incisi 2 saat cok fazladır antreman için

2.kasların eger günlük iyi beslenmeyip , antremandan sonra glikojen depolarını doldurnayı ve protein almazsan yıkılır

3.cok cesitli sisitemler vardır.hep kas zorlanmaz.bunlar aylık haftalık veya kıs yaz degişir senin durumuna göre

4.formu iyce incele.cok sorunun cevabını bulucaksın.baslık acmana gerek kalmıycak.ayrıca ara yap baslık acmadan önce

3. CepKey

CepKey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    TAMAM ÇOK SAOL UYARINIDA dikkate alacağım

4. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Kaslara yuklenme kısa surede yuksek agırlıklada olabılır, yanı 2 saat yerıne bır saat calısırsan ve ıkı gunde bır calısırsan
    daha agır kılolar kullanabılırsın, hem kasların dıbıde tutmamıs olur

5. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    diğer tarafdan;

kasların çalıştırıldıkca yıprandığını ve dinlenirken kendini onardığını unutma açırı yüklenimde dinlenmeden kasları arka arkadaya çalıştırıldığında onarılmaya vakti olmayan kasın kısa zamanda sakatlanıcakdır

Sayfayı Paylaş