Kasların belirgin olmaması

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve FightForFreedom tarafından 21 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. FightForFreedom

FightForFreedom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler ben 8 ay boks yaptım hale devam ediyorum boş zamanlarımda ağırlıkta calıstım 85den 72 kiloya düstüm ama kaslarım hala tam olarak belirgin degil biraz göbek var yaza böyle girmek istemiyorum 168 boyum var 64 kilo felan olmam lazım.İstersem yemekten kesip cok rahat zayıflayabilirim ama herkez yemekten kesersen kasların erir diyor onun için fazla yiyorum.Sizce ne yapmaliyimZayıf arkadaslar 2 ay ağırlık çalıssa kasları belli oluyor.Ben 8 ay boks yaptım ve antremanlar olmadıgı günler cogu zaman ağırlık calıstım ama kaslar belirgin degil.Yağ oranımı azaltmammı gerek kaslarımın belirgin olması için kaç kiloya düsmeliyim.Bu arada yaş 17

1 tane resim koyuyorum görmeden bilemezsiniz.
    http://l1304.hizliresim.com/18/p/m9dyd.jpg

Çoğu arkadaş 8 ay boks yaptıgımı duyunca kaslarıma bakmak istiyor.Ama kaslarım hiç belirgin degil gösterince sen boks yaptıgından eminmisin diye moralimi bozuyorlar.
    [

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Nisan 2013
  2. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Kaslarının belirginleşmesi için ilk önce kasların olması lazım :) daha çok çalışman lazım ...

3. FightForFreedom

FightForFreedom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zayıf bir kişinin çalışmayan bir kişinin bile kasları sıktıgında belirgin oluyor ayrıca 8 ay boks yaptim yanında ağırlık calısmaları yaptim.Bu arada moralimi bozdugun için sağol

4. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yağ oranın fazla olduğu için.Zayıf kişilerde yağ oranı düşük olduğu için hatlar az çok bellidir.Senin bolca kardiyo + diyet takviyesine ihtiyacın var.Diyet derkende kendini aç bırakma karbonhidratı düşür proteinini al.Düzenli kardiyo.Ayrıca fotoğrafa göre kardiyo yapsan bile o vücudun ağırlık antrenmanına ihtiyacı var.Tek sorun kardiyo değil yani.

5. FightForFreedom

FightForFreedom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki ne önerirsiniz.Haftada zaten üç gün boks antremanım var pazartesi çarsaamba cuma.Fitness salonuna yazılıp salı persem cumrtesi pazar koşayımmı
    3 ayda ne yapablirim yaza biraz iyi girmek istiyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:57 ----------

bi sorum daha olcakti protein tozu almalımıyım bizimkiler zararlı oldugunu düsünüyor çogo kisi zararlı oldugunu savunuyor.

6. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri :

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...-kaslarim-sertancak-belirgin-degil-57368.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş