kaslarımda acı hissetmiyorum neden?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve yalcinos tarafından 2 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. yalcinos

yalcinos Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    arkadaşlar ben yaklaşık 2 aydır vg yapıyorum ve 1 gün göğüs,ön kol,sırt bi gün omuz,arka kol bacak yapıyorum. ve setleride 3*10 yapıyorum fakat sabah kalktıgımda acı hissetmiyorum ve bende gelişmediğimi sanıyorum sizce nerede yanlış yapıyorum ?

2. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Belkide kaslarına yeterli gerilimi veremiyorsun, hareket formların düzgün mü? kullandığın ağırlık yeterli mi? belkide tekrar sayılarını biraz arttırmalısın. bir sürü nedeni olabilir. Ayrıca gelişim demek her zaman ağrı olacak demek değil, her zaman olmayabilir.

3. smz

smz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Şirinevler
    Çalıştığın iş bu tip güç isteyen bir işse ağrımayabilir yani alışık olduğun için ben inşaatta falan calısmıstm sporda da diğer arkadaşlara göre daha az ağrı oldu gelişim konusunda onlardan daha hızlı geliştim bunda beslenmeninde etkisi olabilir tabi sonucta aynı şeyleri yemiyordk :S

4. yalcinos

yalcinos Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    anlamadım ki normalde dymbell fly yı falan 12.5 kg yapıyorum fazla ağrı olmuyor hemde zorlanıyorum

5. werci

werci Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    aci hissetmen ile gelisimin bir baglantisi yok, vucudun alistigi icin eskisi gibi hamlamaman normal bile. eger kaldirdigin agirliklar artiyorsa antremandan antremana dert edecek bir seyin yok.

Sayfayı Paylaş