kaslarım ağrımıyor

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve satrab tarafından 13 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. satrab

satrab Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    2. programa geçtiğimde kendimi çok yormamak için hafif çalışıyordum ve çalışmadan sonra kaslarım ağrımıyordu.rahata alışınca ağırlıkları arttırdım.ama yine ağrı hissetmedim.şuan kaldırabildiğim en son ağırlıklarla çalışıyorum ama hala kaslarım ağrımıyor(hareketten sonra ağrıyor ama normal zamanda ağrımıyor) bu durumdan çok rahatsız oluyorum ve kaslarımın gelişmediğini düşünüyorum.ne yapmalıyım?

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bir ağrı hissi bekleme dostum , ağrımadığında gelişmiyor diye birşey mi varda ben bilmiyorum.Yanlış bakıyorsun sen çalışmalarına programıma devam et.Gelişmeni başka birşey engelliyordur bu değil.Bu arada ağırlığı daha artırmaya bak.

3. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    hareketleri nizami yapıyomusun eğer yapıyorsan cok ağrıyınca gelişir diye bişey yok
    bende 2 seneden fazla oldu vg ye baslayalı sımdı benımde acımııyor
    daha proğrama yenı baslamıssın biraz zaman gecsın gelilmezse ozaman yazarsın ama sen proğramını ve yaptığın hareketlerı yaz buraya

4. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    çalıştığın kas grubuna göre değişebilir mesela kırmzı kaslar olan omuz ve kalflar çok fazla ağrımaz bir sonraki günde..

adonis98 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş