Kaslarımı parçalamak istiyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Airoud tarafından 26 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Airoud

Airoud Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    1 yıldır salonda vg yapıyorum. Lise sona geçtim ve 3 ay boyunca evde kendim çalışacağım ve elimden geldiğince kaslarımı parçalamak istiyorum :)

Boy: 178cm
    Kilo: 73kg
    Omuz: 128cm
    Göğüs: 114cm
    Kol: 38cm
    Bel: 77cm
    Karın kaslarımın 6sıda mevcut.

Kolumun ve göğsümün küçülmesini istemiyorum :( En çokta kolumun parçalanmasını istiyorum :eek:

60kg ağırlığım, z barım ve barfiks aletim mevcut. Ve gerçekten istekliyim :) Herkese çok teşekkür ederim..

2. darqman

darqman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Benimde program çıkarmam gerekiyor fakat acemiyim beceremedim. hergün farklı kas gruplarına vurarak sağlam bir program istiyorum bakalım nasıl etcez bilmiyorum :)) salon vakit kaybı

Bir adet barım var , 60 Kiloya kadar bar ağırlıkları var , 5 ve 10 Kg olmak üzere çifter dambıllarım var bakalım :D

3. novus

novus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşım salon vakit kaybı demişsin ama forumdaki çoğu üyenin emeğini düşüncesini boşa gidermiş oldun.
    tamam elinizde bulunan aletlerle de belli bölgelerinizi çalıştırabilirsiniz ama idealinizde bulunan vücut tiplerinin hiçbirine tam teçhizatlı bi salonda güzel bi prog. olmadan hiç bi türlü sahip olamazsın

4. Voitzeo

Voitzeo Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Türkiyenin spor salonlarıda belli.. Squat aleti olan spor salonları parmak ile sayılır... Fiyatıda cabası

5. novus

novus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    açıkçası ben karabukte oturuyorum bulunduğum salonda makine squat bulunuyor sadece bununlada ölçemezsin salonun kalitesini. en azından evinde ne kadar uğraşırsan uğraş ideal bi salonda bulduğun verimi alamazsın bu net ve kesindir yani

6. kabus2213

kabus2213 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    178 boy 73 kg bence off günlere 30-40 dakkalık cardio ekle 1-2 ay böyle devam et kas kütlenin arttığını ve daha parçalı göründüğünü görüceksin.Tabi bunlar olurken beslenmene daha da özen göstermen gerek.

Airoud bunu beğendi.
  7. Airoud

Airoud Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara

Salonun vakit kaybı olduğunu düşünmen çok yanlış :) Neden diyecek olursan salon ortamı çok farklı, salon hiçbir yerin yerini malesef tutmuyor. Öğrendiğin bilgiler olsun, kendini geliştirmen olsun..

Ama ikimizde de aşağı yukarı aynı aletler var :D Başkalarının da fikirlerine ihtiyacımız var :))

8. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : cut, definisyon, definasyon

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş