Kasları sertleştirmek

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve alican11 tarafından 4 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. alican11

alican11 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben kaslarıma hacim kazandırdım belirgin bir hal aldılar daha dün yağ oranımı ölçtürdüm %6 çıktı size sorum şu kaslarımın yumuşak olduğunu fark ettim kaslarımı sertleştirmek için ve güçlendirmek için hareketleri hafif kilo yüksek tekrar mı yapmam gerekiyor eğer böyleyse bir hareket üzerinden örnek verir misiniz
    Forumda arama yaptım ama aradığım sorunun cevabını bulamadım.
    Hocalarım inşallah yardımcı olur.

2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Bunun yerine şunu denemelisin bence haraketin doruk noktalarına erişmelisin yani bi çeşit kan pompalatmalısın dumble fly yapiyorsan daha cok acmalisin kasi cok daha germelisin

alican11 bunu beğendi.
  3. alican11

alican11 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam bilginiz için çok sağolun dediğinizi uygulayacam ama benim gittiğim salonda ordaki hoca eski boksör müş yani fazla bir bilgi veremiyor ben bu arada futbol oynuyorum o yüzden kaslarımı kaç kilo ile kaç set ve kaç tekrar yapmalıyım bölgelere göre değişirmi bu tekrar,kilo ve set sayısı

4. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Bunu en iyi sen bilebilirsin aslında olayın özü şu maksimum 12 tekrar minimum 6 veya 8 tekrar olmak üzere 1 set yapılır . Bunu şöyle denersin 1 ay 12 tekrar , 1 ay 8 diğer ay 6 tekrar uygularsın en iyi gelişimi hangisinde alırsan o şekilde devam edersin herkezin bünyesi farklı.

alican11 bunu beğendi.
  5. alican11

alican11 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Verdiğiniz bilgiler için sağolun

6. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    kas sertliği vücuttaki suyla alakalıdır su tutmuşsanız yumuşak olabilir tuz kullanımını minimize edin ve su atmayı deneyin sertleşirse sorunu bulduk sertleşmezse antreman sistemi hakkında konuşuruz

Sayfayı Paylaş