kaslı bi futbolcuyu mkaslarımı kaybetmek istemiyorum Belsenme programım?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Striker tarafından 15 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Striker

Striker Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaslar öncelikle futbolcu olduumu coğu kişi bilir forumda ben 91 li boyum 185-77 tek isteğim karın kası ama göbeğim yo ksadece karın düz duruyo ince ve düz:S ve beslenme programımı deiştirdim sakın futbolcusun ne yersen olur demeyin beslenmeyi çok önemsiyorum haftada 2 gün bodye gidiyorum ağıırlık programım Dumbell curl-bench press-inclne bench-peck deck-lat enseye çekiş -bide deişik bi makine var ismini bulamadım oturuyosun çekiyosun ama kürek deil deişik makine ayak içinse leg press-leg ex-leg curls bunları yapıyorum fiziğim iyi sayılır hedefim hafif kolları biraz daha kas kütlesi eklemek ve 2 günde cardio yapıyorum 30 dk dan beslenme programımı yazıcam bu arada profum sezon başlamadan bişiyler yapmak istiyorum
    -----Programım-----
    saat 10.00-12.00 arası iki kepek ekmeği arası lor +domates 1 büyük bardak yarım yağlı süt
    saat 13.00-15.00 arası makarna(haşlama kuru hali bi küçük çukur tabak içinde haşlaynca büyüyor) +domates rendesi+yoğurt+et olarak (tavuk bonfile-ciğer-kıyma-haşlama tavuk evde duruma göre bulunuyor bunların hepsini karşıtıryorum güzel ve fazla yağlı olmayan bi besin çıkıyor ortaya)
    saat 16.00-17.00 gene kepek ekmekli lorlu tostum
    saat 18.00-19.00 1 tabak mercimek yemeği karaşimşek +varsa et türü bişiler iki dilim kepek ekmeği beslenme düzenim bu buna ne eklym yada çıkartym siz büyüklerim danışmak istedim umarım yardımcı olursunz olmassanızda canınız saolsun:D

2. sfitness

sfitness Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    karnım düz demişsin biraz araştırıp karın antremanlarına bakarsan karın kasınada sahip olursun bu arada sezon başladığında sakın bu beslenmeyle devam etme harbi cok kilo verirsin
    karbohidratı arttırman lazım gece yatmadan lor yiyebilirsin vucüdu beslemesi için

kolay gelsin

3. Striker

Striker Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    çok saol fakat karbonhidrat tan biraz çekiniyorum ne blym fazlası deride su tutmasına bide yağlanmaya sebep oluyormuş bide idmandan önce mideyi şişiriyor o konuda kararsızım

4. sfitness

sfitness Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    idmandan hemen önce almıcaksın zaten karbohidratı en az 1:30 2 saat önce alman lazım o şişkinlik hissini vermemesi için

5. Striker

Striker Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    bilyiorum ben idmandan 3 saat önce yiyorum yemeği yani listem az mı karbonhdrat açısından bide yağlanmaktanda korkuyorum

6. sfitness

sfitness Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Sen zaten hayvan gibi cardio yapmıs oluyosun bir antremanda zamanında bende oynadım amatör klübte senin sezon başladıgında yapıcagın tek şey kas kaybetmemek yağlanmaktan korkma yani ama karbohidrat ve protein ağırlıklı beslen yağlanmaktan korkma diyosam abur cubur vs yeme hiç gerek yok yani düzgün beslendikten sonra bogazına sınır koymana

Sayfayı Paylaş