kaslı abiler bi bakın hele :)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve highh tarafından 29 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. highh

highh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abi ben 20 yaşındayım 1.72 boyunda 61 kiloyum.1 aydır hergün yaklaşık 3km koşuyordum vucüdum sıkılaşır diye ama işe yaramadı.bende spora yazıldım 8 gün önce ve antrnrüm bi program verdi bana ilk günden beri harfiyen uyuyorum.beslenmem kısaca şöyle ekmek yemiyorum et süt peynir yoğurt ve sebze ağırlıklı besleniyorum.tam 1 ay sonra üniversite için başka şehire gitmem gerekicek.okula kayıt yeni şehre alışma derken aksatmış olucam yani.soruma gelince abi önümüzdeki bi ayda vücudumda sıkılaşma olur mu? fırt diye kas çıkmasını beklemiyorum tabi ama en azından yağ oranımda özeliklle karın bölgesinde bi incelme olur mu?

2. tayfun2161

tayfun2161 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    sana bi tavsiyem var hergün günde 3 öğün haşlanmış pirinç(baharatsız,tuzssuz) bide üstüne haşlanmış tavuk göğsü ekle oda katkısız olacak böyle beslen kardiyo çalışmaları yap 3 ayda ronaldo bruce lee ye taş çıkarırsın. NOT: BUNLARDAN BAŞKA BİŞE YEME.!!!!

3. tero

tero Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0

3 ay tusuz pirinç tavuk yenirmi bide bundan başka bişe yeme demişsin besin çeşitliyi nerde.

4. AlmostDone

AlmostDone Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Yağdan kurtulmak istiyorsan karbonhidrat alımını azaltıcaksın yani prinçi...Ayrıca protein ağırlıklı besleniceksin :) tabi kardio vs. eksik olmayacak.

Sayfayı Paylaş