kas zayıflaması

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve markoni tarafından 18 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. markoni

markoni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaşlar. vg konusunda bilgili ve tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var. spora başlayalı neredeyse 1 ay olacak.bundan 3-4 gün öncesine kadar herşey yolundaydı güzel bir ısınma ve gelişme sürecine girmiştim fakat özellikle son 2 günde kaslarımda yumuşaklık ve küçülme farkettim.iyi beslenip salona gitmem rağmen antrenman sırasında kaslarda şişmeme ve kendimi birkaç gün öncesindeki gibi zorlayamama sorunuyla karşılaştım.bundan 4 sene öncesinde de 3 ay süre ile bu sporla uğraşmıştım.o zamanlarda ilk aydan sonra kas yıkımı olması sebebiyle protein tozu kullandım fakat bu toz yüzümde aşırı derece sivilce çıkardığı için hem tozu hemde sporu bırakmak zorunda kalmıştım.şimdi o zamanki halime göre biraz daha kilo aldım.acaba sorunum kas yıkımı mı? birde yaklaşık 2 haftadır uyku düzensizliğim sebebiyle desyrel adlı antidepresanı kullanmaktayım.acaba bu yaşadığım sorunlar bu ilaç ile alakalı olabilirmi? eğer sorunum kas yıkımı ise bu sorunu aşana kadar bundan sonraki antrenman ve bslenme konusunda nasıl bir yol izlemeliyim? tekrar sivilce problemiyle karşılaşmaktan korktuğm için protein tozu kullanmak istemiyorum. yardımlarınızı bekliyorum :(

Sayfayı Paylaş