Kas Yapmak Aynı zamanda da Yağ yakmak Mümkünmü?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve proasker tarafından 17 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. proasker

proasker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    ahmet
    Arkadaşlar Merhaba,

VG Başlıcam önceden 1 ay gitmiştim bilek agrısı yüzünden bırakmıstım.Şimdi Yeniden başlıcam. Boyum 1.85 Kilom 85kg 16 yasındayım. Yag yakıp aynı zamanda Kas yapabilirmiyim ve boy uzamamı engellermi ? Eğer hem kas yapıp hemde yag yakmak mümkün degilse ilk önce hangisinden başlamalıyım ?

2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    benim yaşımda 15. Mümkün deniliyor ama çok zormuş ve zamanla olurmuş yani bizim için mümkün değil gibi.. zaten salona gidersen ilk 1 ay filan cardio çalışarak yağ yakarsın sonra da ağırlığa girersin..

boy uzamasında bazı aşırı hareketler hariç seni baskıda bırakmıcak engellemez gibime geliyor.. Boy zaten 185 :D daha ne istiyosun benimde yaş 15 boy 180 :) 183 olsam başka bişey istemem thums:

3. letsgoheat96

letsgoheat96 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    deadlift squat gibi hareketler uzamanı bir nebze engeller, yeni başlayanlarda bir süreliğine kas yapıp yağ yakmak aynı anda mümkün

4. Blake Kurosoki

Blake Kurosoki Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yağ yakımından başla kardeşim 8MİN ABS ÇALIŞ..

5. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Nasıl mümkün biraz açıklarmısın ben sadece kardio ve mekik yapıyorum 1 aydır? kaslar görünüm kazandı ama kas yapmadım olanlar çıktı yağ yakınca bunumu demek istedin acaba?

6. proasker

proasker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    ahmet
    zaten spor salonuna başlıcamda 1 ayda göbek bölgesindeki yaglardan kurtulabilirmiyim acaba ? hem agırlık hem cardio calıscam nasıl olur ?

7. letsgoheat96

letsgoheat96 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    karın kasların biraz hacimlenir yağ oranınıda düşürürsün yalnız bu kaslarının hacimlenmesi pek fazla sürmez ki ben tüm vücut çalışmasını kastettim sadece karın çalışarak ne kadar yağ yakabilirsinki vücutta kas artışı olmaz şekle de girmez büyük bir elmayken küçük bir elmaya dönüşürsün sadece

8. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    İlk aylarda mümkün ama 16 yaşında olsaydım yağ yakmakla uğraşmazdım.Şu anda yaşın genç olduğu için hayatında bir daha yapamayacağın kadar hızlı kas yapma imkanına sahipsin ve sen kas kütleni artırdıkça vücut yağ oranın zaten azalacaktır. Bu yaşları kas kütlesini arttırmak için kullan bence. Yağ yakmak mesele değil, sonra da yakarsın yağı. Ayrıca kas kütlen arttıkça ileride yağ yakmak daha da kolaylaşır.

Yok illa yağ yakacam diyorsan düşük kalorili, yüksek proteinli beslenerek halledersin, bir yandan da spora yeni başladığın için kas kütlen birkaç ay yavaş da olsa artar. Ama bana göre bu birkaç ayı daha verimli değerlendirebilecekken boşa harcamış olursun.

9. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Ben hocama söyledim biraz daha devam et ağırlığa sonra giriceksin dedi..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:27 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:25 ----------

İşte hocama diyorum bunu ama 1 ay bitti hala 1 ay daha devam et diyor.. Hacimliyim zaten biraz kaslansam çok güzel olucak ama..:(

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:29 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:27 ----------

Orda seni yönlendirir hoca zaten öyle daha güzel olur bana sadece cardio yaptırıyor..

10. proasker

proasker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    ahmet
    Calısma Programı az agırlık cok tekrarmı olmalı yoksa cok agırlık az tekrarmı ?

11. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Hacim için çok ağırlık az tekrar.Şekillendirmek ve yağ yakımı için az ağırlık çok tekrar diye biliyorum.

Sayfayı Paylaş