Kas yakmadan kardiyo ve kilo verme

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve redk tarafından 26 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. redk

redk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar.Kardiyo+Diyetle kilo vermek istiyorum ama kas yakmaktan korkuyorum.Haftanin 3 gunu kardiyo calisicam(yuzme) ayni gun muay thai yapicam kalan 4 gunde body yapmak istiyorum bana bu konuda yardimci olursaniz sevinirim iyi forumlar.bench_O

2. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Kaslar gelişim için gerekli olan enerjisini yağlardan teğmin eder.Bu yaptıklarınla yağlar eriyip kas için enerjiye dönüşücekler.Eğerki kişinin yap oranı düşükse vücut bu enerjiyi proteinlerden karşılarki ancak bu şekilde kas yakılmış olur

3. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Kas kaybı olmadan yağ yakıp kilo vermek imkansız ama minimum kas kaybı mümkün.

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kılo verınce dogal olarak ölculer dusucektır ama korkucak bırsey yok beslenmeye dıkakt ederek en az kas kaybı ıle atlatırsınız hemde yagların ıncelmesı sızde olcu azalması olarak gozukucektır mesala bende ılk basta gogus 116 dı cıvarıydı sımdı 103 ama eskısınden cok cok daha ıyı duruyor eskıden yagdı sımdı kas oldugu bellı oluyor

5. redk

redk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yag oranim %27(internetteki sitelerde hesapladim) boyum 1.75 kilom 83 2 gunde hastalik dolayisi ile 3 kilo vermisim :D simdi diyetisyene gitsem faydasi olur mu? İllaki olurda yani pek bilgim yok kaslari protein ile besleyebilirm mantikli geldi bana

Sayfayı Paylaş