kas yıkımı-uyku ve antidepresan

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve markoni tarafından 12 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. markoni

markoni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    1 seneden beri bu sporla uğraşmaya çalışıyorum fakat 1.5 senedir psikolojik tedavi gördüğüm için uykularım çok düzensiz ve bozuk.. şimdiye kadar 2 defa (bana göre uyku bozukluğu sebebiyle kaslarımı dinlendiremediğim için) aşırı çalışmaya maruz kaldığımı düşündüğümden spora uzunca ara verdim.. en son 4 gün kadar önce kendimi biraz daha iyi hissettiğim için bu defa ara vermemek üzere spora devam etmeye karar verdim fakat sadece 4 gündür ve kendimi zorlamadan hafif çalışmama rağmen yine kaslarımın yandığını hissediyorum.. buarada belki bu yanmayı hamlık dönemindeki ağrıyla karıştırdığımı düşünebilirsiniz fakat tecrübesiz olmama rağmen hamlık ağrısıyla kasların yanma zamanındaki ağrıyı ayırt edebileceğimi düşünüyorum. lütfen bana yardımcı olun.. yemek düzenimde başlangıç seviyesine göre fena değil. acaba kullandığım antidepresan ilaçlarmıdır beni bu hale getiren yoksa uyku düzenimin bozuk olmasımıdır? hastanede tahlil dahi yaptırdım kas gelişmesine engel bir durumun bulunmadı.. bu spora bu kadar gönül vermiş birisi olarak isteyip kas yapamamak beni derinden yaralıyor. tecrübeli arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun. izmirde yaşıyorum bana bu konuda sürekli irtibat halinde olabileceğim yardımcı olabilecek arkadaşlar da olursa çok sevinirim kşisel antranör türü birşeyde olabilir maddiyat çok önemli değil yeterki düzenli bir spor hayatım olsun ve gönül verdiğim bu sporu senelerce yapabileyim.. şimdiden teşekkür ederim herkese..

Sayfayı Paylaş