KAs vermeden kilo veriyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve burakofly tarafından 26 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. burakofly

burakofly Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    işletmeci
    Yer:
    bandırma
    Arkadaşlar son 2 haftada uyguladığım ve kas kaybetmeden 3 kilo verdiğin beslenme şeklimi yazıyorum..

1-Sabah 10'da yaklaşık 100-150 gr yulafı yoğurt ile karıştırıp yiyorum

2- Saat 12 gibi 1 ölçek Whey Protein su ile alıyorum 25gr

3- Saat 15 gibi ülker mavi yeşil yağsız kraker 2 paket i 200 ml yağsız süt ile içiyorum
    http://imgim.com/971incit752892.jpg besin değerleri burda mevcut

Saat 18 gibi spora gidiyorum hiç kardio yapmıyorum rutin vücüt geliştirmemi yapıyorum

4-19 da idman sonrası 1 ölçek whey proteini su ile alıyorum 25 gr

5-20 de akşam yemeği yiyorum genellikle hazır şinitzel tarzında ürünleri 2 parça yiyorum

6- 21 de yeşil çay ve 1 avuç badem yiyorum..

idman günü bu şekilde besleniyorum ve kas oranım hiç düşmeden 3 kilo verdim..

idman olmayan günler whey proteini sadece 1 kere alıyorum geri kalan program hemen hemen aynı

kaçamaklar: arada bir saat 15 deki kraker yerine yarım ekmek tavuk yiyorum..

kesinlikle yapmadıklarım: Hiçbir şekilde şeker almıyorum çikolata, çaya şeker vs hiç şeker almıyorum..

Saygılar..

NOT: şuan 188 boyundayım 89 kiloyum

2. Ives

Ives Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Durum güzel bende 95 kiloyken aynı şekilde kas kaybetmeden kilo veriyordum fakat kilon düştükçe kaloriyi düşürmezsen aynı hızda kilo veremezsin.
    Yani şöyle diyim 1800 kalorilik bir diyetle 95 kiloyken haftada 1.5-2.5 kilo verebiliyordum fakat şu anda haftada 1.5 versem elimi öper başıma koyarım. 81 kiloyum şu an.

Bence takviyeye fazla yüklenmişsin onun yerine lorda tüketebilirsiniz kalorisi düşük.

yağ yüzdeni yazsaydın güzel olurdu.

kraker istediği kadar light olsun abur cubur ve kalitesiz bence onun yerine başka bir k.hidrat tüket bence.

Son düzenleme: 26 Şubat 2013
  3. burakofly

burakofly Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    işletmeci
    Yer:
    bandırma

krakeri biraz mecburiyetten tüketiyorum çünkü işte başka bişeyi yeme şansım olmuyor ya dışardan döner vs yiyebilirim yada kraker vs o yüzden

4. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Kastan kaybetmediğini nerden biliyorsun?

1 kişi bunu beğeniyor.
  5. Ives

Ives Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Evden bir şey hazırla götür bence en basitinden kuru kayısı olabilir ben ara öğünde k.hidrat olarak onu tüketiyorum hem lezzeti harika hemde kaliteli.
    :)
    Bir de sana tavsiyem gittiğin salonda veya başka bir yerde vücut yağ su kas analizi yaptır 2 haftada 1 veya ayda bir
    bu şekilde durumunu takip edebilirsin bunu yaptırmadan kastan vermesen bile sudan veya yağdan verip vermediğini bilemezsin.
    K.hidrat az alınan diyetlerde genelde su verilir ama yinede kontrol ettirmekte fayda var diyorum.

+ besin değerleri doğru değil 156 kalori gayet fazla
    nerdeyse 4 dilim ekmeğe tekabül ediyor.

Akşam yemeğide iyi değil şinitzel yağ ve dış harcından dolayı sana fazla kalori olarak döner.
    Hayatımda çok zor kaldığım durumlarda mesela arkadaşlarla deneme sınavından çıkmışız gidelim bir yerde biraz nargile sigara falan diyoruz benim öğün vakti geliyor tabi popeyes den tavuk alıyorum veya kfc den.Yağ ve harç nasıl fazla anlatamam şinitzelde aynı şekilde.Onun yerine haşlanmış tavuk göğüsü ye hem paran cebinde kalır hem kalori dışarda.

Zor durumda kalmadıkça asla hazır yiyecek yeme,mesela dominos güya eti bol pizza falan incecik doğruyorlar toplasan 10gr et yoktur içinde peynir ise yağ küpü.
    Ama adamlar 30 lira alabiliyor mesela.

30 liraya ben ben yarım kilodan fazla et ve 1kg lor alırım.

Hazır yiyecekler fiyatına göre düşük besin değeri içeriyor resmen k.hidrat ve kalitesiz yağa para ödüyorsun.

Son düzenleme: 26 Şubat 2013
  6. burakofly

burakofly Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    işletmeci
    Yer:
    bandırma
    yağ kaybettiğimi şöyle öğrendim 1 ay önce klinikte test yaptırdım 92 kilodum 2 hafta önce yine 92 kiloydum 2 haftadır rejim yapıyorum bu şekilde ve 89 kiloya düştüm yani 2 haftada 3 kilo verdim ve dün tekrar ölçüm yaptırdım yağ kütlem tam 3.100 gram düşmüş ordan anlıyorum soranlar için yazdım

Sayfayı Paylaş