Kas Kaybetmeden Yağ Yakma

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve panter69 tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. panter69

panter69 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    16 Yaşındayım boyum 1.82 Fitnessa başladığımda 106 kiloydum şimdi ise 95 kiloyum fakat ;

Spor salonuna gidiyorum 30 dakika kardiyo yapıyorum sonra hangi bölgenin günü ise ağırlığımı çalışıyorum antrenörümün yazdığı şekilde yapıyorum ondan sonra soğuma yapıyorum (zıplama , diz çekme , mekik v.s.) ve bitiriyorum antrenmanı haftada 4 gün çalışıyorum salı perşembe cumartesi pazar olmak üzere.
    L-Carnitine kullanıyorum linki :Biomax Nutrition L-Carnitine Liquid 1500 mg 25 ml x 20 ampül - Diyet grubu - kliksa.com ANA ÖĞÜNDEN 1 SAAT SONRA ANTRENMANDAN 30 DAKİKA ÖNCE 1 TÜP ALIYORUM.

Şuanki amacım kaslarımı kaybetmeden yağdan yakmak ve 85 kiloya düştüğüm zamanda Body Buildinge Başlıyacağım protein tozu ve amino asit ile beraber fakat ben diyete fazla uyamıyorum geceleri kan şekerim düşüyor kalkıp gecenin 2sinde 3ünde kek bisküvi çikolata saldırıyorum resmen tutamıyorum kendimi ve yemeklerin saatine dikkat etmiyorum yağsız yediğim zamanda kabızlık sorunum oluyor diyet konusunda sıkıntılarım var yani görüşlerinizi alabilirmiyim ?

Sayfayı Paylaş