Kas kaybetmeden yağ yakımı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve kayahanonur tarafından 16 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. kayahanonur

kayahanonur Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar 190 boy 92 kiloyum bir senedir spor yapıyorum. vücudum su an gayet iyi durumda kaslar fazlasıyla belırgın, yalnız karın bölgemde çok şişkinlik var, içe çekince baklavalar fazlasıyla bellı oluyor fakat salınca çok şişiyor. Çok zor kilo alan birisiyim o yizden kilo ve kas kaybetmeden vücutdaki yağı atmak istiyorum. Haftanın altı günü agırlık calısıyorum, agırlık ıle beraber hangi günler kardiyo yapmalıyım ? hergün yaparsam cok kılo ve kas kaybı yasıyacagımı dusunuyorum. ve sadece yağ yakma diyetine giricem resmi de sizinle paylaşıyorum. L-karnitinde kullanıcam bu arada.

Diyet listemde bu şekilde;
    71489_133941610122726_15859652_n.jpg

2. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    ekmekleri çıkar direk.

kimi görsem diyette olan,programında ekmek yok.
    nitekim bende de yok ve aylık verilmesi gereken yağı verip gerekli kas alımını sağlıyorum.

3. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    6 gun bıraz fazla gıbı geldı bana antreman programını yazarmısın

4. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Çok kötü bir beslenme programı. 190cm 92kg bir insan için her açıdan yetersiz bir program. Kas kaybı olması çok muhtemel.

Ekmek? Bal? Bol pekmez? 2 öğün? Protein olarak sadece 2 yumurta? Antrenmandan önce çikolata? 0 yağ? Kabaca yanlış olanlar.

Forumda beslenme bölümündeki sabit başlıkları ve diyet günlüklerini gözden geçirmeni tavsiye ederim. Kolay gelsin.

Predatel bunu beğendi.
  5. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Bu ya da buna benzer beslenme programlariyla bir senede "vucudun gayet iyi durumda" ise gercekten muthis genetiklere sahip olmalisin.

Kratos hakli. Beslenme uzerine okumalisin bir an once.

6. t_altuntas

t_altuntas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu tür listeleri doğru görmüyorum.. her ögün yada zaman diliminde ( protein, karbonitrat, yağ gibi) ne kadar alman gerektigini bilirsen ( kalori hesabınıda yaparak elbette) sonuc alırsın... ben bu şekilde 3 ayda 14 kiloya yakın çok rahat yağ yakmışımdır ... bazen light kaşar bazen az yağlı yogurt bazen haşlanmış iki yumurta aynı şey... önemli olan doğru beslenme...GLİSEMİK İNDEKS kavramını araştır ve ona göre beslen... ekmek yerine ve aynı zamanda sağlıklı yağ alımı için ceviz ( günde 4-5 adet) ve ciğ badem ( günde 15-20 adet ) tüket..meyvelerden şekerden undan tuzdan uzak dur.. ekmek yemekten uzak duramıyorsan ögün başı bir dilim tam buğday ekmegi yada lıght yulaflı biskuvi tüket ... günlük bir çay kaşıgı keten tohumu ... spor sonrası günde 3 ögün birer yemek kaşığı polen tüket...

7. YesiLZeytin

YesiLZeytin Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Protein açısından çok yetersiz bi beslenme, kas kaybı olması çok muhtemel. 2 öğün besleniyorsan eğer öğünlerin protein bakımından çok zengin olmalı.

8. kayahanonur

kayahanonur Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Pzt.Göğüs önkol
    Salı.Kanat mide
    Çarşamba.Omuz arkakol
    Perşembe.Bacak

Antreman program bu şekilde başa dönüyor.
    Diyet bölümündeki konulara göz atmam lazım anlaşılan teşekkür ederim cevaplarınız için, protein ağırlıklı bi beslenme programı hazırlayayım.
    Peki kardiyo işine gelirsek çok kilo ve kas kaybetmeden hergün mü kardiyo yapmam gerekir?ağırlık çalışmadan önce mi sonra mı? l- karnitinde kullanmayı düşünüyorum.

9. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    karnitinden önce beslenmeni düzenle ve aldığın protein,yağ,karboyu bi hesapla.
    karnitine sonra gelirsin.

kardiyoyu antrenmandan sonra yapmak daha mantıklı bana göre.o da her gün değil.

10. iNFaZ100

iNFaZ100 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gastronomi ve Mutfak sanatları Öğrencisi
    Yer:
    Çorum/İskilip
    beslenme programına bi yorum yapmycam ama hiit (yüksek yoğunluklu aralıklı antrenman sistemi) uygulayabilirsin kas kaybının aksine kas artışı sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır örneğin kısa mesafe hız koşucuları kaslı ve yağsız uzun mesafe koşucuları kassız ve bir miktar yağlıdırlar

11. kayahanonur

kayahanonur Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Evet bu hitt kardiyoya baslamayı düşünüyorum arastırdım, karındaki ve vucutdakı yagları atıp parçalamaya baslıycam diyetle birlikte, kışa doğru bulk dönemine giricem

12. major24

major24 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ömer
    Konunun başlığı ile benim amacım örtüştüğü için yeni konu açmak istemedim. umarım konu sahibi için sorun olmaz.

1.70 boy 60kiloyum. (ektomorf). Kiloma göre daha yapılı durduğumu söylerler. zayıf olmama rağmen karın bölgemde yağlanma var ( alt karın). yazın oxlyelite pro ile vermeyi denedim stajım nedeniyle düzenli beslenemediğim için kastan da kayıp yaşadım.

Bu sefer kastan minimum kayıpla karın bölgemdeki yağdan kurtulmak istiyorum. Elimde olan ürünleri aşağıda yazdım. İdmanda hit kardiyo sistemini uyguluyorum ama yeterli verimi alamadığımı düşünüyorum. Assaulth'a lipo6 yada hydroxycut eklesem bana ağır gelir mi diye düşünmeden edemiyorum.

Bir de " sauna zayıflatma kemeri" diye geçiyor sanırım adı. Bu ürünün yararı veya zararı hakkında görüşlerinizi belirtirmisiniz ? (sadece kemeri kullanıyorum tuzu felan yok)

NUTREX NUTREX Muscle Infusion Black Protein
    MusclePharm Assault
    Gaspari bcaa + Glutamine
    dr quick's omega3

13. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    26 yaşındaysanız supplementlerle vakit kaybetmeyin bence.

14. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Gunde 2 ogun yemekle diet yapilmaz

15. Supernatural984

Supernatural984 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    MArmaris
    öncelikle öğün sayını arttırman gerek, 2 öünle daha çok yağ tutmaya meyillenirsin, en az 5 öğün tavsiye ederim. bende 190 kg ve 100 kg idim, şimdi 88 kg mım ve kaybım çok az. diyette asla öğünü düşürme derim açıkçası yağ yakımın bi yerde durur.

26 yaşındasın suplemetle vakit kaybetme demiş bi arkadaş, suplement 12-20 yaş arası mı kullanılmalı ? ölçülü ve dengeli beslenme-çalışma ile maddi durumunda elverişli ise suplementlerden DESTEK alabilirsin. Asla belirleyici unsur değildirler, motivasyonu arttırırcıdır...

Sayfayı Paylaş