Kas Kütlesi İçin Supplement Kombinasyonu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve AmonSeler tarafından 10 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. AmonSeler

AmonSeler Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Yaş:17 Kilo:81 Boy: 185

Yaklaşık bir buçuk yıldır vücut geliştiriyorum. Fitness modelleri gibi olmak istiyorum abartıya kaçmak gibi bir hevesim yok mesela Rob Riches, Jeff Seid, Greg Plitt favorilerimdir. En fazla onlar kadar olmak isterim ki aslında onlar bile fazla. Pilot olacağım için çok fazla şişmem kokpitin küçük bir yer olması nedeniyle bana dezavantaj yaratabilir. Yeni tanıştığım insanlar olsun, tanıdıklarım olsun, kız arkadaşlarım olsun en azından bir-iki yıl pek şişmemem, formumu korumam gerektiğini, fazlasının bu yaş için itici olacağını söylüyorlar fakat psikolojik işte... Ben daima dahada büyümek istiyorum. Neyse siz beni anladınız çok abartıya kaçmadan estetik, güçlü ve dayanıklı bir vücut istiyorum. Beslenmem ve antrenmanlarım düzenli, hiçbir sıkıntı yok. Şuanda Universal 2700 Amino kullanıyorum ve daha önce protein tozu, mass gainer (kilo aldırıcı) ve ocak ayında creatine kullanmıştım yani supplement kullanım geçmişimde var. Beni biraz tanıdınız sanırım artık daha iyi tavsiyeler verebilir, supplementler konusunda daha güzel öneriler verebilirsiniz... Ben araştırdığım kadarıyla Muscletech Nitro-Tech Protein, MHP Glutamine-SR, Musclepharm Creatine, Musclepharm Casein Protein alacağım (Yurtdışından). Sizce bu kombinasyon düşüncem iyi mi? Etkili olur mu? Siz ne önerirsiniz? Yorumlarınızı bekliyorum :) dumbelllls

Sayfayı Paylaş