Kas Geliştirmenin Kiloya Etkisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve martinpalermo tarafından 4 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. martinpalermo

martinpalermo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler..
    Dumbell vs. aletler ile kas geliştirmesine başlayacağım.
    Fakat yapıtığım araştırmalarda kas yapımı kilo alımına sebep olduğu sonucuna vardım.
    Benimde kilom fazla.Şimdi kas yapmaya başlasam kilo verir miyim yoksa alır mıyım ?

2. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    ne kadar cok kas o kadar hızlı yag yakımı demektir beslenmene dikkat edersen kilo almaz verirsin kas yapın olustugunda tartıda fazla cıkabilirsin eger diet yapıp kas oranını arttırırsan yanında da cardioyla birlestirirsen kilo verirsin ama kas calısıp beslenmene dikkat etmessen spor yapsanda yapmasanda kilo alırsın bu isin temel kuralı beslenmeden geciyor

3. martinpalermo

martinpalermo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    demek istediğim yağlar kilo mu olacak ? kaslar kilo mu verdirecek aldıracak mı ?

4. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    eger beslenmene dikkat edersen kilo verirsin ama nasılsa spor yapıyorum diye alman gerekenden fazlasını alırsan tabii ki kilo alırsın düzenli beslendiginde ve bunu agırlık calısmasıyla desteklediginde kas yapın gelistikce tartıda fazla cıkarsın ama bu kilo almak degil kas yapısının artısından dolayı olur ama beslenmene dikkat etmezsen kilo alırsın bu isin temel kuralı düzenli beslenmeden gecer

tugi190794 bunu beğendi.
  5. canberkdinc

canberkdinc Yeni Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bak sana söyle dıyım ben 90 kıloydum 185 boy wardı 20 kg bı yag wardı vucudumda bodye basladım 20 kg yagıma werdım we 11 kg kas aldım 185 boy 81 kgyım halımden gayet memnunum :D

Sayfayı Paylaş