Kas geliştireyim derken canindan oluyordu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve AxiboY tarafından 14 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    İlk defa denk geldim daha önce verildi ise konunun kilitlenip silinmesini istiyorum biraz araştırdım ama bulamadım herkez farklı başlıklar altında verebiliyor sonuçta.

Bilinçsiz bir şekilde bu spora yapanların sonunun böyle olmasını çok normal buluyorum birde çıkmış oraya akıl veriyor millete senin ne kadar bilgin var ki spora başlamışsın 30cm kolun var steroid kullanıyorsun , bir tek vücut geliştirmede bu örnekleri çıkartıyorlar zaten futbolda da diğer spor dallarında da hepsinde doping var isteyen kullanır isteyen kullanmaz o kişiye kalmış birşey ve bunun gibi örnekler yüzünden millet çoluğunu çocuğunu spora göndermek istemiyor vücut geliştirme türkiye de herzaman boşa harcanan zaman gibi gözükecek.

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=rVc1I6vKq-I[/YOUTUBE]

2. OvO

OvO Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    kayseri
    her öğünde 10larca ilaç + iğne bide hocası tavsiye etmiş diyor tamam güzelde kimsede çıkıp demiyoki senin 2gram beynin yok mu da o ilaçları araştırmadan etmeden kullandın , eminim şu video bir cok aile ici tartısmaya sebep olmustur cünkü cogu kisinin gozunde ha protein tozu kullanmışın ha steroid bunu ailene ne kadar anlatsanda kafalarında hep bi soru işareti kalıyor hele şu videoyu izletikten sonra .

bu arada kafama takılde 6 ay sonra rahatsızlıktan türkiyeye gelmiş arkadaş o kadar ilaca igneye 6 ayda bu kadar gelistiyse yaptıgı masrafa salona verdigi paraya yazık o parayı veriyosan hakkınıda verecen .

napolyon79 ve Rinkushichi bunu beğendi.
  3. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Protein ve aminolar vücudun yapay büyümesini nasıl sağlıyor onu anlayamadım tavsiye verecekseniz adam gibi tavsiye verin doktor olmuş böyle üst düzey saygı duyulan bir mesleği yapan adamların saçma sapan cümleler kurmasını anlayamıyorum. Ya yediğimiz herşeyde protein var amino var zaten lor peyniri yiyeceğine whey içtin diye kaslar nasıl yapay olarak büyüyor nasıl büyüme hormonu coşuyor da vücuda zarar veriyor uzaydan mı geliyor bunlar sentetik olarak mı üretiliyor da vücut farklı tepki verecek yapay olarak gelişecek zaten yapay gelişme ne orası da ayrı bir olay. Bilmiyorsan sus doktorum diye her konuda tavsiye vermen ahkam kesmen gerekmiyor amino ne protein ne kas ne onu öğren sonra çık televizyonda adam gibi tavsiyeler ver ayrıca salona gelen üyelere çok gerekliymiş gibi supplement kakalayan bu da yetmez gibi steroid kakalayan ne kadar hoca varsa hepsi Allah'ından bulsun valla doktoru ayrı dert hocası ayrı dert ailesi ayrı dert arkadaşı ayrı dert herkes bize karşı herkez birşey diyor herkes biliyor bir tek biz cahiliz bu şartlar altında bu sporu yılmadan yapabilen herkesi gönülden tebrik ediyorum ve videodaki şahıstan anlaşılacağı üzere vücudumuzu geliştirmeye başlamadan önce beynimizi geliştirmemiz gerekiyor ki bizde mağdur olmayalım.

---------- Post added at 15:13 ---------- Previous post was at 14:57 ----------

Şunu da eklemek istiyorum aklıma bir anım geldi, 1.5 yıl kadar önce ateşim olduğu ve sürekli başım ağrıdığı için doktora gittim daha muayeneye başlar başlamaz spor yapıyorsun demi protein var demi diyerek hastalığın kaynağını buldu ve bırakmam yönünde tavsiyeler verdi. Ciddi bir hastalık olsa bu spora ve supplementlere bağlayacaktı sebebini, inşallah bu olayda da bunun gibi bir durum yoktur yani çocuğun hastalığının sebebi aslında başkadır ama spor yaptığı, supplement veya steroid kullandığı için yüzeysel olarak bakıp bunlara bağlamış da olabilirler sadece aklıma geldi söylüyorum burası Türkiye :D

Son düzenleme: 14 Ocak 2013
    Ocensers bunu beğendi.
  4. Fake52

Fake52 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım ailem bu haberi görmüştü bir kaç ay öncesinde geçen kış yada yaz verilen bir haber ise bu ben yazın ilk karbonhidratımı alıcam kız arkadaşım bunu görmüş alma diyo alırsan seni annene söylerim diyor kız korkmuş. Anneme söyledim oda bu haberi görmüş alma oğlum birşey olur diyor neyse sonradan bunların neylerden üretildiğini neden almam gerektiğini anlattım anladılar artık hormon iğnesi ve supp. ları karıştırmıyorlar ve supplara birşey demiyorlar :) bunun gibiler yüzünden biz zarar görüyoruz.

5. napolyon79

napolyon79 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Çorlu
    bunun gibiler yüzünden biz vg cilere hep farklı bakılıyor.. arkadasında dedıgı gıbı 30 cm kolu yok ılac basmaya baslamıs.. yok arkadas boylelerı oldukca bizim adımızı kırletcekler,al işte biride dogus,adam kısır olmus saksılarla pozlar fln :D

6. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    İğneyi kendine, çuvaldızı başkasına batır derler ya herkes çuvaldızı başkasına batırırken ben de iğneyi kendimize batırayım.

Şimdi bu haberi gören herkes bilinçsiz ilaç kullanımından bahsediyor ama ben de soruyorum size bu forumda ilaç kullananlar ne kadar bilinçli? Bu forumda steroid gurusu bilinen, kür yapacak olan hemen herkesin fikir danıştığı adam benim için yaş-sağlık durumları önemli değil diyordu. Artık en bilgilisinin bilinç seviyesi buysa bunun gibi bir adama fikir danışanlar haberdekinden çok da bilinçli gelmiyor bana!!!

Sayfayı Paylaş